Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amelyik kòrhàzban nem engedik...

Amelyik kòrhàzban nem engedik a vajùdó nőt enni, azt közlik előre, vagy csak szülés közben derül ki?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy jogtalanul korlàtozzàk, de azt is, hogy a szülőszobàn nem működik sok dolog jogszerűen. Előre lehet ezt 100%-ra biztosra tudni , hogy meyik kòrhàzban ehet a vajúdó nő?
2019. szept. 10. 16:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én programcsászárra mentem, de beindították előtte a szülést így vajúdtam jópár órát. Szülés előtti nap már nem ettem, csak levest, remélve hogy megúszom a beöntést (nem úsztam meg...), a szülés napján reggel mentünk be, aznap semmit nem ettem, harmadik nap este is csak egy kis levest, de még akkor sem voltam éhes igazán, úgy lekötöttek a történések, hogy el kell látni magamat és a babát is. Vajúdás közben pl nekem az utolsó dolog ami az eszembe jutott a kaja volt. Amúgy szerintem nálunk lett volna lehetőség arra, hogy vajúdás közben egyen a kismama.
2019. szept. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ja haz csaszársebbel lehet, nekem sem az evesen jart volna az eszem. En siman szültem es rögtön a megfigyelőszoba utan, smikor elvitték a babát, akkor ettem.
2019. szept. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!