Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ikrekkel vagyok várandós és...

Ikrekkel vagyok várandós és sok mindent hallottam a kórházba való befekvésröl kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Minden ikres kismamát be fektetnek jóval a szülés előtt ha igen hányadik héten vagy van esetleg valami oka?
2019. szept. 10. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ikres kismama vagyok, nekem a 32.hetet mondta az orvosom, azért hogy megfelelően fejlődjenek a magzatok, illetve hogy tudják őket rendszeresen nézni.
2019. szept. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2019. szept. 10. 18:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden kórház más. Ismerek hármas ikresed ami 36 hetesen otthonról ment szülni, míg engem 26 hetesen befektettek (már 20.hét körül akartak, de addig tudtuk húzni). Nálunk az ikreseket panaszmentesen 34-36 hét körül fektetik be, ritka aki otthonról mehet szülni. Bp-en általánosságban jobban preferálják, hogy maradjon a kismama otthon, amíg lehet, videken gyakoribb az indok nélküli korai befektetés. De orvosok között is van eltérés adott kórházon belül. Kérdezd a dokidat.
2019. szept. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Megyeszékhelyen élünk, én a szülés (programozott császár) napján (37+6) reggel mentem be a kórházba.
2019. szept. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szegeden 32-33. hét a prokoll. Én nem bántam, biztonságban éreztem magunkat. Főleg, hogy 34 hetesen volt egy szülésvisszatartásom, mert a CTG fájásokat mutatott - én nem éreztem, csak keményedéseket. Ha otthon vagyok, mire észreveszem, hogy valami elindult, már nem biztos, hogy le tudták volna állítani. Így viszont igen, ezért nem lettek koraszülöttek.
2019. szept. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem a 30.heten fektettek be indokolatlanul. Már teljesen kikészültem a végére, szerencsére semmi problémám nem volt egész végig, és mégis 2 hónapot bent voltam. Nem is indult meg a szülés, programozott császár lett.
2019. szept. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nos,ez egy olyan téma ami nálam teljesen kiveri a biztosítékot.


Eddig arról volt szó,hogy itt náluk a 34.héten kötelező befektetés van,akkor is ha minden rendben van. Aztán benyögte a szonográfus a 18.héten,hogy 32 hetesen be kell feküdni,mondom én nem igy tudom.


Mindegy is,én eldöntöttem,hogy ha minden rendben van,akkor nem fekszem be. 10percre lakunk a kórháztól,azért hogy elvégezzenek napi 1-2 nst-t azért nem fogok bent feküdni.Bemegyek kocsival,ha kész jövök haza.

Itt van a 3 éves lányom el kell látnom,meg háztartás vezetés stb. Arról nem is beszélve hogy a kórházban lehetetlen pihenni. Szépen alá kell írni,hogy saját felelősségre hazamész,persze csak akkor ha valóban minden rendben van

2019. okt. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. okt. 18. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!