Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes várandós vagyok, és...

Zsu Ko kérdése:

26 hetes várandós vagyok, és gondolkoztam azon, hogy el kéne menni egy moziba. Ti voltatok pocakosan moziban? Az orvosom azt mondta, hogy ő nem ellenzi, de nem is tanácsolja a hangos effektek miatt. Tapasztalata valakinek?

Figyelt kérdés
26 hetes várandós vagyok, és gondolkoztam azon, hogy el kéne menni egy moziba. Ti voltatok pocakosan moziban? Az orvosom azt mondta, hogy ő nem ellenzi, de nem is tanácsolja a hangos effektek miatt. Tapasztalata valakinek?

2013. júl. 11. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 11 hetesen akartam menni (Corvin mozi Pesten), ki kellett jönnöm 20 perc után, mert konkrétan megfájdult a hasam és leizzadtam. Tegnap is szerettünk volna menni, de most már megkérdeztük, hogy a mesefilmeket is ilyen hangon adják, mire mondták, hogy igen. Így nem mentünk. Viszont gondolom mozija válogatja, van, ami eleve halkabb, gondolom azzal nagy baj nem lesz, de nekem rossz a tapasztalatom. 20 hkm
2013. júl. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj el moziba! :) Én a 41. héten voltam :D Titkon azért reméltem, hátha a hangos effektek beindítják... De semmi se történt, annyi, hogy amikor tényleg nagyon hangos volt a film, akkor a babám rugdosott, fészkelődött, tehát nem aludt... Hanem végig "hallgatta" a filmet.
2013. júl. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan menj!


Én is voltam, sőt autóversenyen is és semmi gond nem volt!


29 hetesen az esküvőnket csináltam végig! :D

2013. júl. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a terhességem alatt kb. 15x voltam moziba,és semmi bajom nem volt/lett.
2013. júl. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Menj nyugodtan szerintem is- gondolom úgysem valami durva horrorfilmre akarnál beülni :)


Amikor én voltam kismama és már a 7. hónap végén, 8. elején járhattam akkor volt premieres a Vámpírok musical- a barátnőm már akkor foglalt jegyet, amikor még nem is tudhatta, hogy kismama vagyok. Elmentünk (ki gondolná, hogy egy színházban valami történhet)

Gondolván a pisilésre helyet cseréltem valakivel és egy sor szélén ültem. Az előadás egy részében a vámpírok kirohangáltak a színfalak mögé és a színházterem különböző pontjain bukkantak fel. Hát kettő akadt az én hátam mögött is. Beleüvöltöttek a fülebe, illetve megfogták a vállamat- nagyon megijedtem, felugrottam, szembe fordultam velük és hangosan rájuk üvöltöttem előadás közben, hogy "te normális vagy? "

:)))))))- mindezt gondolkodás nélkül, ösztönösen.


Körülöttem dőltek a nevetéstől- a színészek meg majd el süllyedtek szégyenükben, mert a félhomályban nem láthatták a nagy hasamat :)

2013. júl. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

En voltam 2 hete, Brad Pitt zombisat neztem meg, de ahol sejtettem, hogy ijedes lesz, ott becsuktam a szemem.

Es ma megyunk, a Tuzgyurut nezzuk.

Igaz, meg kis terhes vagyok, par hetes.

2013. júl. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 adriennjeni ***** válasza:
Nekem 4 hét múlva esküvőm lesz. 33 hetes leszek, parázok a zenekartól én is. :/
2013. júl. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 fcsenike ***** válasza:
Én járok moziba! Ha jó a zene a filmben, akkor még a baba is élvezi. Hangosabb effekteknél megfogom a hasam hogy nehogy megijedjen. Szerintem ő is élvezi, mivel én is! Szerintem ha nem érzed jól magad közben és félsz, akkor ne menj. Üdv.: 22 hkm
2013. júl. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!