Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Beindíthatja a hidegtront a...

Beindíthatja a hidegtront a szülést?

Figyelt kérdés
Egyre gyakrabban fáj a derekam napok óta, tegnap óta pedig olyan mintha a farokcsontomnál is fájna. 39+1 napos kismama

2019. szept. 17. 04:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Most május elején irdatlan frontok jöttek-mentek, készültem is, hogy nem lehet hogy ezekre ne induljon be. Nem indult be. Se hidegre, se melegre, semmire. Egy hetet még rá is húztam a kiírt dátumra.
2019. szept. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
47%
Azoknak, akiknek nem indította be és ezért azt állítják, másnak sem fogja! Mindenki más. Másra érzékeny. Azért a szülésznők és orvosok talán többet tapasztaltak, mint azok, akik szültek egy-két-három gyereket és nem fronthatásra! Amu beindítHATja, az hideg-melegfront, telihold! Nálam pl a telihold hatásosabb volt. Ja, és ezt a szülősuobán egyértelműen alátámasztják bármikor!
2019. szept. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kérdező nem törvényszerü,mert valakinél a front be inditja szülést,valaki a front ellenére is túl hordja
2019. szept. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem indította be legalábbis egyenlőre nem úgy néz ki. Este kicsit görcsöltem de csak ennyi volt
2019. szept. 18. 12:18
 15/16 anonim ***** válasza:
A hidegfront növelHETi a görcskészséget. Ha a baba amúgy is megszületne talán kicsit hamarabb beindítja. Azonban ha egy baba nem akar megszületni egy front nem fogja kicsalogatni. Elég nagy baj lenne ez, nem ilyen egyszerű.
2019. szept. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem ilyen egyszerű de reménykedtem hátha :)
2019. szept. 19. 08:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!