Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ismertek olyan praktikákat...

Ismertek olyan praktikákat ami beindíthatja a szülést? Milyen tapasztalataitok vannak a beindítással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
40+2hetes vagyok. Holnap indítanak és nagyon bepánikoltam. Sokan mondják hogy jobb ha magától jön.

2018. márc. 26. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

A fejed tetejére is állhatsz, ha nem akar jönni a baba, nem fog.

Nincsenek ilyen praktikák. Ha a baba "késznek" érzi magát, akkor meg fog indulni a szülés, amennyiben ennek valami gátja van, akkor pedig marad az indítás. Egyébként ahol én szültem, ott meg sem fordult az orvosok fejében, hogy valakit ilyenkor indítsanak. A 40. héten befektetik a kismamát és a 42. hétnél előbb, ha nincs gond, tehát tiszta a magzatvíz és nincs semmi gond, akkor addig nem indítanak, hanem megvárják, hogy természetesen beinduljon a szülés, hisz ugye +, - 2 hét benne van a pakliban a fogantatásnál.

2018. márc. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Doki ma közölte hogy választhatok ma, holnap vagy azután indít. De már egy hete hogy távozott a nyákdugó és már tágulni is elkezdtem.
2018. márc. 26. 19:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a másodikat indították oxitocinnal, nem volt semmi gáz, pedig én is nagyon féltem, mert rengeteg rossz élményt olvastam róla.

A baba akkor indul magától amikor akar, ha valakinek sikerül is "beindítni" honnan tudja, hogy anélkül nem indult volna el akkor alapból is?

2018. márc. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt több dátumod? Esetleg terminus újra számolást kérni? Vagy megbeszélni vele még egy kicsit várjatok.
2018. márc. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért indítják ilyen hamar? Van valami kockázat, ami indokolja?
2018. márc. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Vizeletembe fehérjét találtak. Ma kellett leadnom a laborba egy újabb "mintát". De hát még meg sem jöttek arról az eredmények.
2018. márc. 26. 19:21
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Én mindhárom gyereket túlhordtam. Kipróbáltunk mindent. Lépcsőzés,guggolás,szex,ilyen-olyan tea,csípős kaja... Semmi nem használt. Burokrepesztés,oxitocin,attól hatásosabb nincs.
2018. márc. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!