Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléskor két fájás között...

Szüléskor két fájás között totálisan megszűnik a fájdalom, vagy akkor is érzel valamit csak gyengébben?

Figyelt kérdés
2019. szept. 19. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megszűnik, viszont egyre sűrűbbek és egyre hosszabbak a fájások, ahogy telik az idő, akár 1 percig is eltarthat és 1 perc múlva jön a következő, akkor már azt érezheted, hogy egyfolytában fáj. Persze ez már a végén van.
2019. szept. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Nekem folyamatosan fájt szünet nélkül az első fájástól kezdve. Megállás nélkül, nem tudtam számolni hogy hány percesek, csak hívtam az orvost, nst 4 perceseket jelzett. Egész végig megállás nélkül fájt.


Úgy tudom nem ez az átlagos, de leírtam, mert ilyen is van :)

2019. szept. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Közben nem fáj,de nekem pl egybefolytak már a végén
2019. szept. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
a vajúdás végén 1 percenként volt 2 perces fájásom, abban az 1 percben mintha nem fájt volna, de kimerített a 2 perc hosszú fájás így nem tudtam élvezni az 1 perces szünetet. Viszont a szülőágyon a tolófájás teljesen megszűnt! Én azt hittem vége, ennyi, bennmarad a baba :) leírni nem tudom azt az érzést, hogy egyik pillanatban szétszakadsz, azt sem tudod mid fáj, másikban meg minhta elvágták volna és semmi!!!
2019. szept. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 khniki ***** válasza:
100%
A szünet fájdalommentes volt nekem. Az persze előfordul, hogy nagyon rövid idő telik el két fájás között.
2019. szept. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen megszünt. 10 órán át 5 percenként jött egy kb 30 másodperces fájás, aztán 2 órán át csökkent a szünetek közti idő, a végén kb. 1 perc szünet 1 perc fájás. A szünet jó volt, de inkább vártam fájjon már, had legyek már túl rajta :)
2019. szept. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt múlt el teljesen a fájdalom a szünetekben sem, csak enyhült. Az NST görbe sem ment le sohasem teljesen, csak kb. a fájáscsúcs feléig.

Indított szülésem volt, az elejétől fogva fokozatosan emelt oxitocinnal, burokrepesztéssel

2019. szept. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ mindenkinek!
2019. szept. 25. 09:35
 9/10 Coffelia ***** válasza:
Nekem fájdalommentes volt a fájások között, és a kitolásig végig volt szünet, nem ment át egybefüggőbe.
2020. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező?
2022. máj. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!