Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39hetes és 5 napos várandós...

39hetes és 5 napos várandós vagyok. Már 36 órája rendszeres fájásaim vannak. Első terhesség. Sok van még hãra?

Figyelt kérdés
A fájások tegnap 5-8 percenként jelentkeztek és kb 30-40 másodpercig tartottak. Mára hosszabbak és kb 5 percenként érzem deréktájon, a hasam keményedik. Voltam kórhában tegnap, azt mondták ezek csak jóslófájások, de ezek semmire nem szűnnek, jönnek sorban. Egyre nehezebben bírom már...

2018. jan. 7. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig 5perces fájásokkal már indokolt a kórház.

Bent tartottak vagy hazaengedtek?


Minden esetre próbálj egy meleg (nem forrò) zuhanyt, sétálj.


Szerintem hamarosan kint lesz :)

2018. jan. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta az orvos tegnap reggel, hogy ebből 24 órán belül nem lesz szülés. Befekhetek, de haza is mehetek felőle. Itthon vagyok és csak várom a fájdalmat...
2018. jan. 7. 18:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt,de engem nem küldtek haza,felvettek osztályra,hogy várjuk a csodát.45 óra volt összesen,utána folyt el a magzatvíz.
2018. jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azóta mi történt?
2018. jan. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt, reggel fájásokkal keltem (már kórházban voltam) 3-5-4percenként voltak fájásaim, folyamatosan éjjel nappal,így az alvásom is úgy volt,hogy épphogy be-be aludtam.Másnap reggelre egy ujjnyira voltam nyitva,rákövetkező nap reggelre 2ujjnyira akkor repesztettek burkot ,onnan jobban gyorsultak a dolgok, 7óra múlva teljesen kitágultam,viszont császár lett a vége.
2018. jan. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Haladt valamit a dolog...?!
2018. jan. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocs,hogy nem irtam azóta,de teljesen kiment a fejemből... Másnap hajnalban megszületett a kislányom,sürgősségi császármetszéssel.
2018. jún. 14. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!