Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális a hetedik honapban...

Normális a hetedik honapban 31. hétben a sok derék fájás, és alhasi fájdalom?

Figyelt kérdés

Szinte minden napos, mintha a menzeszem kezdődne olyan érzés, a végbelemben is érzek fájdalmat és nyomást.

Az orvosom csak annyit mondott, hogy sok magneb6. Méhszáj teljesen zárt, ez valamiféle jóslófájás lenne?



2018. febr. 7. 08:59
 1/3 VeDi84 ***** válasza:

Magneb6 szinte semmit sem ér. Javaslom inkább a Magnerotot. Én 20.héttől a 36.hétig napi 3x2-t szedtem, ez segített a görcsök ellen. Ahogy abbahagytam, onnantól kezdve érzem a menstruáció jellegű görcsöket, leginkább este.

Pihenj sokat, hogy azért még bent maradjon az a kisbaba!

Kitartás!

38 hkm

2018. febr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod.

Magnerotot próbáltam, de attol nem tudom miért, de fáj a fejem, a magneb6 pedig tényleg semmit se ér. Remélem még jó pár hétig bent marad a picúr.Sokat próbálok feküdni, pihenni, de így is gyakran keményedik a hasam.

2018. febr. 7. 17:00
 3/3 VeDi84 ***** válasza:
Esetleg a Magnosolv granulátum? Azt nem próbáltad? Hátha az nem okoz mellékhatásokat.
2018. febr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!