Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit fogok érezni?

Mit fogok érezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 36 hetesek vagyunk. Érdekel minden "érzés", ami a szülést megelőzi. :)

Fájások, magzatvíz, stb..


Sok helyen olvasgatok, ismerősök is mondanak ezt azt, de általában letudják annyival, hogy tudni fogom,mikor kell indulni.


Én ennél többre lennék kíváncsi, mi fáj,és hol fáj.



2019. jan. 12. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más nyilván. Én éjjel arra keltem minden előzmény nélkül 39 hetesen hogy elfolyt a magzatvizem. Semmi fájás előtte se utána se. Aztán csaszarozni kellett.
2019. jan. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Két szülésem volt, az elsőnél a derekam fájt nagyon egyfolytában mintha szét szakítanák rá 8 órára nagyon kakilás érzés és toló fájások. A másodiknál menstruációs görcsök 5 majd 3 percenként, a végén 3 fájás annyira fájt, hogy az leírhatatlan de utána jöttek a tolófájások. Fájni fog de el kell lazítani magad ne feküdj ülj vagy állj.
2019. jan. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Időben megtudod.

Semmi máshoz nem hasonlítható.

Szerintem köze sincs a menzesz görcshöz, talán szorozd be Sok ezerrel.

2019. jan. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én 35 hetesen este megéreztem hogy szülni fogok.Éjjel fájásokra keltem.Délután háromra meglett a fism.😊
2019. jan. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Pont a fájások "milyensége" érdekel. :)


Mert éjszaka szoktak lenni kisebb görcsök, de ez még közel nemaz, biztos vagyok benne.


Konkrétan fizikálisan érdekel, hogy hol,milyen érzés jelez.

2019. jan. 12. 15:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is a viz kezdett el folyni, aztan ra par orara kezdodtek a gyengebb mensi szeru gorcsok. Amik erosodnek, aztan mar az egesz derekam fajt fajasnal. Amolyan vesegorcs szerunek tudnam leirni, de ezis egyre erosodo. Nekem nem voltak rendszeres fajasaim. A vegen mar egybefuggoek voltak.
2019. jan. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon izgulok, de várom is. :)


Csak próbálok lélekben ráhangolódni, meg fejben összeszedni.

2019. jan. 12. 20:28
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Na most bocsika ha túl sok lesz, ahogy leírom, de én úgy emlékszem (augusztusban szültem), hogy a legdurvább rész olyan volt, mint mikor kakilni kell és ülsz a wc-n, görcsöl a hasad, nyomsz, erőlködsz, de semmi nem történik. Csak szüléskor akaratlanul érzed ezt a nyomás ingert és nem tudod kikapcsolni, pihentetni. Nekem ilyen volt az utolsó 30-45 perc.


Előtte viszonylag kezelhető erős görcsöket éreztem.


Én pl. nem tudtam, hogy “itt az idő”. Terminustúllépés miatt bent voltam a kórházban és amúgy hála istennek, mert otthonról ki tudja mikor indultam volna be. A szobatársam mondta, hogy látja rajtam, hogy ez már az, menjek, szóljak. 11kor kerültem szülőszobára akkor máé 2 ujjnyival, 2:48kor született a kislányom.

2019. jan. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja és én azért imádkoztak végig, hogy folyjon el a víz, az elég egyértelmű jele lesz, de végül 3 ujjnál burkot repesztettek. Az olyan volt, mintha bepisilnék és onnantól minden fájásnál is, ahogy szivárgott.
2019. jan. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.. nagyon gyorsan tellik az idő, úgy várom már. :)
2019. jan. 14. 06:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!