Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egerben ajánlanatok jó szülész...

Egerben ajánlanatok jó szülészorvost és szülésznőt? Nem. Sok jót hallottam az Egri kórházól. Nem rég lakunk itt. Ti kinél születtek?

Figyelt kérdés

2018. aug. 21. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Jól hallottad... Én Jászberénybe fogok szülni, ezerszer különb az osztályon mindenki. Egerben zsebbe rakás után remelhetsz normalis, emberi bánásmódot. A sztárolt nőgyógyászokat inkább hagyd ki FV, FS, Aki még elhivatottan végzi a dolgát az Rozs dr, Szántó dr. Szülésznő csak Gerendai Tercsit ajánlom jó szívvel.


A csecsemősök kritikán aluliak, flegma, nemtorodom népség. Ha igen, akkor csak csesztetnek... A gyerekorvosok sincsenek a helyzet magaslatán, az indokolatlan több napos bent tartás faszán megy nekik, de súlyos rendellenességet nem vesznek észre. Ennyit nagyjából az egri szuleszetrol

2018. aug. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első, megkérdezhetem hogy Berényben ki lesz a dokid? És mennyi a tarifája?
2018. aug. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egri vagyok Varga dr-hoz járok, program császár lesz. Nem mondott összeget, azt mondta amennyit gondolunk/érdemel a munkajaert
2018. aug. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia. Mindkét gyermekemet dr.Rozs Lászlónál szültem. Nagyon kedves, lelkiismeretes, normálisan is vizsgál, csak ajánlani tudom.

Szülésznő nem volt nekünk fogadva, az ügyeletes viszont annyira odafigyelt rám, segített mindenben, támogatott, biztatott, hogy végül ő is kapott borítékot. (Sajnos nem jut eszembe a neve, de őt ajánlanám)

Sokan szidják tényleg az egri kórházat, lehet nekem szerencsém volt, de én semmi rosszat nem tudok mondani róla. Az ott dolgozók is nagyon kedvesek és segítőkészek voltak. :)

2018. aug. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szántót és a Terit csak akkor ajánlom ha viszel egy rakás pénzt. Nagyon rossz hely Eger, nekem a Debreceni klinikán mondták hogy jobb lenne Egert bezárni. De ha mindenképp ajánlani kell akkor Dr. Rozs
2018. szept. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!