Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ennek tényleg így kell lennie?

Ennek tényleg így kell lennie?

Figyelt kérdés

A babámat szülés után pár órával át kellett szállítani az intenzív osztályra egy szomszéd városba mert , nyelt a magzat vízből és fertőzést kapott. Csak ,hogy én most szültem az éjjel de nem visznek át hozzá,hanem alá irattnak velem egy papírt hogy ha szét megy a varatom vagy ilyesmi és elverzek akkor saját hibám. Természetesen ezt vállalom, a gyermekemért mindent. De amikor rá kérdeztem van e megoldás erre ,hogy az vigyenek akár beteg szállítóval majdnem kinevettek.meg oldjuk mert a párom el visz.

De szerintem ez nem jogos. Jól gondolom?


2019. szept. 23. 10:14
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
50%
Igen. A betegszállítás nem arra van, hogy beteglatogatasra vigyenek. Márpedig itt végülis arról van szó.
2019. szept. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez így működik sajnos.
2019. szept. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
86%
Elég szomorú, hogy így működik 2019-ben. :( Ettől függetlenül viszont nem lesz jobb, kitartást és jó egészséget nektek!
2019. szept. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
38%

3!


Mi a szomorú benne konkrétan? A betegszállítás betegszállításra van. A gyereket ilyen módon szállították. Ha a kerdezo rosszul lesz az utcán, igy szallitjak. Az, hogy o A korhazbol B-be szeretne menni magánügy, nem betegszallitasi kerdes, hiszen semmi egeszsegugyi indikacioja nincs ra. Akkor is, ha ez nem tetszik.

2019. szept. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
33%
Nem lesz semmi bajod sem az autózástól, sem attól, hogy állsz vagy ülsz az ágya mellett pár órát. A betegszállítás nem erre van.
2019. szept. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
27%

"alá irattnak velem egy papírt hogy ha szét megy a varatom vagy ilyesmi és elverzek akkor saját hibám. Természetesen ezt vállalom, a gyermekemért mindent."


komolyan kérdezem, hogy mennyivel lesz jobb a kisbabádnak, míg ott van az intenzíven, hogy ott vagy mellette azon az áron hogy lehet szétszakadsz és elvérzel?

Na mindegy, a betegszállító nem betegtaxi.

2019. szept. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
76%
Remélem, hogy ezeket a válaszokat nem édesanyák írták! :( Ha igen, értem miért van olyan sok hülye gyerek! 3-as voltam! :(
2019. szept. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
15%

7!


Nos, én pl anya vagyok. A koraszülött gyerekem mellett lenni nem egeszsegugyi kerdes. Miert kellene betegszallito hozza? A betegszallito menjen azert, akinek arra szüksége van. Ha anyád épp infarktust kap, de senki Emm tud menninjiizza, mert épp a Katikát viszik A-bol B-be, hogy a gyereke mellett legyen, akkor neked szavad nem lesz, ugye?

2019. szept. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
73%

Én is az vagyok, és ha azt mondják maradjak a seggemen, és ha minden áron menni akarok, nem vállalnak felelősséget az esetleges elvérzésem miatt, akkor ott maradok, mert a kicsi észre sem veszi, de ha anya nélkül kell felnőnie, mert 2 falu között elvéreztem, mikor megmondták, hogy felesleges mennem szülés után 10 órával, azt viszont igen.

Ez a saját érvem, hogy felakarom nevelni a gyerekemet, nem meghalni az odavezető úton.

De ha mégis olyan rohadt makacs vagyok, hogy minden intés ellenére elindulok, megoldom.

Nem mentővel, mentőorvossal, sebésszel indulok el, mert vállalom a felelősséget, ha baj lesz. Ebbe a betegszállító is beletartozik, nem dolguk.

Ha a kórház küld, mert indokolt egy másik vizsgálat, konzultáció, akkor ok, természetes, hogy elvisznek. Ha én akarok menni saját felelősségemre, akkor a magam dolga.

2019. szept. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
56%
Van gyermekem, nem is egy. Szívbeteg kisbabámhoz egy alkalommal 4 mentő jött ki, csoda, hogy túlélte azt a napot. Ha valamelyik csapat éppen egy egészséges embert visz helyette, nem biztos, hogy élne. Gondolkozz kicsit ezen, kedves 3-as/7-es...
2019. szept. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!