Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon félek a császártól....

Nagyon félek a császártól. Tapasztalatok? Folyt. Lent

Figyelt kérdés

Sajnos a szemem miatt császározni kell, amitől mindig is nagyon rettegtem. Nem is értem, hogy sok nő miért kimondottan ezt kéri? Van egyáltalán valami előnye?

Hasleszorítót vegyek, vagy felesleges?

Valamilyen sebgyógyító krémet, homeopátiás szert tudtok ajánlani?


2010. júl. 15. 14:38
1 2
 11/12 Andika001 ***** válasza:
császár után nehezebben húzódik vissza a hasad. nekem volt egy császárom 3 éve,és 1spontán szülésem 7 hónapja,és azt mondom a császár kevésbé fájt.hozzá teszem 12 óra vajúdás után sűrgösségi császár lett tehát nem kértem.elég kicsi a fájdalom küszöböm.ha megvágom magam már sírnék,de ott a szülésnél ez tök meg változott,csak az izgalom volt bennem,hogy láthatom a fiam.császár után kb egy hétig nagyon fájt a hasam,de kibírtam:) szóval ne félj!tuti túl éled:D és jó babázást kívánok nektek:)
2010. júl. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Úgy hogy nem marad széles a csípőd,nem tágul szét a medencéd.Nem pattognak el az erölködés során a hajszál erek.
2010. júl. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!