Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lesz a babámnak baja ha,...

Lesz a babámnak baja ha, egész nap nem eszek csak este, vagy csak reggel? Pontosabban az a kérdése mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Még dolgozom 1 hónapot, és a munkahelyemen sosem birtam enni. Elfoglalt vagyok mindíg, van h el is felejtek enni. Inni sem szoktam, de az már normalizálódott igaz hányingerem van minden egyes decitől amit magamba pumpálok hogy meglegyen a napi 3 liter. 150 centis vagyok kis termetű,egyszerűen nem érzem, hogy szükségem lenne többre. Az étkezésre most kezdtem odafigyelni. De nagyon nehéz mindíg enni.
2019. szept. 26. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Tönkreteszed a vércukrodat. De nem lehet olyan fontos a munka, hogy ne érj rá ennyire, hogy odafigyelj a táplálkozásra, ez most fontos. De kinek mi.
2019. szept. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
10 éve élek így. Nekem ez a természetes. Eddig a vércukrommal semmi gond nem volt amúgy hozzávan szokva a szervezetem szerintem. Nem az érdekel nekem lehet e bajom, hanem a babámnak.
2019. szept. 26. 17:40
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem azért nem eszek mert ne lenne időm, csak nem vagyok éhes egyszerűen.
2019. szept. 26. 17:41
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Neked több bajod lesz tőle, de mivel anya is kellene annak a babának, jobb lenne, ha egészségesebben étkeznél. A magzat ha nem eszel semmit, akkor is elszívja belőled, ami kell neki.
2019. szept. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Most még nincs baj, mert fiatal vagy, de egyszer megbosszulja a szervezet sajnos.
2019. szept. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egyél reggel meg munka előtt csak 1-2 falatot, majd este, mikor hazaértél! Ha reggel nem is vagy éhes, attól még 1-2 falatot le bírsz nyelni. A folyadékra tényleg figyelj oda, mert az tényleg baj lehet. De ha megvan a 3 liter, az jó.
2019. szept. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem kapja meg a baba a megfelelő tápanyagot, mert pl te nem eszel, nincs mit elvonjon tőled. Terhesen nem kellene felelőtlenül nem enned, csak mert "ehhez vagy szokva". Egy élet növekszik benned, ahhoz, hogy ő is jól legyen, neked is jól kell lenned. Azért a magzat eltudja szívni az erőt. És itt nem arról van szó, hogy zabálni, kell, de napi legalább 3 étkezés kellene. Úgyhogy barmi lehet.
2019. szept. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem reggelizz a melóba állíts be ébresztőt akkor legalább valami olyat egyél amit szeretsz. Gyümölcsöt vagy egy tejberizst. Ilyesmi. Aztán otthon meg vacsorázz.


Igazából a babának az art, ha a cukrod nem jó. Azt meg úgyis meg fogják nézni. Semmit nem jelent hogy sose volt vele bajod, terhesen meg lehet.


Igazából a babád úgyis rá fog kényszeríteni a rendszeres evésre ha a szervezetednek szüksége van rá. Én soha életemben nem ettem napi 5x. Most meg már igen, mert a kisfiam egyszerűen követeli. Ráadásul normális adagokban, és így mérséklődött a vacsim is, mert uzsonnázok is.

2019. szept. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%

Mivel amúgy is így élsz nem hiszem, higy nagy gond lenne.


Nekem volt egy kos gond, így nem tudtam enni.

Egy du. És másnap délelőtt, ebédre leküzdöttem egy levest.

3-ra mentem dokihoz. Néztek vizeletet, az első kérdés, hogy mit ettem utoljára, mert tiszta acatátos a vizeletem- éhezik ilyenkor a baba.....



Én napi 4-szer szoktam kb enni., ha dolgoztam, ha nem

2019. szept. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Rendben , köszi a válaszokat. Napközben néha a kollégák odadugnak az orrom alá egy cukrot h szopogassam el ha már enni nem eszek. Ez lehet még károsabb akkor a cukorszint miatt?

Ma hoztam egy óriás túrórudit magammal reggelire, hát a felét birtam megenni . De remélem ez is valami.

2019. szept. 27. 06:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!