Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma vagyok 40. hetes reggel...

Ma vagyok 40. hetes reggel távozott a nyákdugó, tegnap egész nap kő kemény has és jóslók 20 percenként. Szerintetek mikor jön a babám?

Figyelt kérdés
múlthéten csütörtökön teljesen zárt méhszáj, első baba :-)

2012. szept. 10. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
8%

Biztos, hogy jó ötlet most a net előtt ülni? Inkább irány a kórház.


Én is az első babámat várom. De ha ez lenne a helyzet, minimum egy telefon a dokinak. Ha nincs, akkor a kórházba.

2012. szept. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bármelyik pillanatban megindulhat a szülés
2012. szept. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
sztem még ma meglesz.mehetsz a kórházba ha messze van...
2012. szept. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20 percesekkel hova menne még? Vegyél egy jó meleg de ne túl forró zuhanyt vagy fürdőt. Ha jósló, akkor ettől megszűnik. Ha beindult a szülés, akkor rendszerezi a fájásokat, rövidíti valamelyest. Ja, és ha messze van a kórház, akkor rendszeres 10 percesekkel menj, ha közel van, akkor 5 percesekkel. Majd írj! :)
2012. szept. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én konkrétan 20 percesekkel indultam Egerből Debrecenbe....éppen odaértünk.én erre értettem a messzét.
2012. szept. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én szept.23-ára voltam kiírva.aznap reggel 2 részben is távozott a nyákdugóm,majd délután egy nagyobb darabka.nem volt semmi fájásom.párom mindig kérdezte hogy nem-e akarok már megszülni.este fél 8 kor már 5 perces fájásaim voltak, még megnéztem a sex és new york-ot,mert csak éppen hogy éreztem a görcsöket.24 hétfő reggel 07:16 kor megszületett a fiam:)
2012. okt. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
lett baba?:)
2012. okt. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!