Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lesz a babámnak baja ha,...

Lesz a babámnak baja ha, egész nap nem eszek csak este, vagy csak reggel? Pontosabban az a kérdése mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Még dolgozom 1 hónapot, és a munkahelyemen sosem birtam enni. Elfoglalt vagyok mindíg, van h el is felejtek enni. Inni sem szoktam, de az már normalizálódott igaz hányingerem van minden egyes decitől amit magamba pumpálok hogy meglegyen a napi 3 liter. 150 centis vagyok kis termetű,egyszerűen nem érzem, hogy szükségem lenne többre. Az étkezésre most kezdtem odafigyelni. De nagyon nehéz mindíg enni.
2019. szept. 26. 17:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nyilvan ameddig nem bizonyosodik be, hogy barmi baj van a cukroddal, addig nem kell ugy csinalni, mintha lenne. Mindenesetre azert valami gyumolcs vagy legalabb smoothie jobb lenne. Abban legalább van tápanyag és azt mondod inni legalább iszol.
2019. szept. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!