Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni menstruáció?

Szülés utáni menstruáció?

Figyelt kérdés

Eddig normálisan megvolt, mindig 28 napra, 5 napot. Max a közepe felé, a 3. Napon volt meg nagyon.

1 szülésem után olyan 15 hónapra jött meg először. Mennyiségre több volt, de az is az 1-3 napon. De nem emlékszem, hogy olyan vészes lett volna. Most a 2. Szülésem után, 12 hónapra jött meg. Most van még 2. Hónapja. Elsőnek hát nem volt vészes.

De most, egyszerűen ömlik. És iszonyat rossz. Késett is 1 hetet. Soha nem késett.

Ez már ilyen lesz? Vagy számíthatok jobbra?



2019. okt. 4. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem rosszabb lett a mensim a 2. Gyerek után, ugy görcsöltem, azt hittem, meghalok. Ömlött és alig bírtam mozogni. A doki nekem gyógyszert írt ki, az rendezte, nem görcsölök.
2019. okt. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is rosszabb lett a 2. szülés után, már több mint 1 éve ujra menstruálok, de még mindig rendszertelen, erős, bő vérzésem van. Cisztáim is voltak, a doki fogamzásgátlót ajánlott nekem.
2019. okt. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem szülés előtt elég rossz volt, első szülés után teljesen fájdalommentes lett, második szülés és két év szoptatás után egyre rosszabb lett, mintha mindig 3 napig vajúdnék (sőt), még aludni sem tudtam és semmi nem használt. Több dokinál jártam, spirált vagy fogamzásgátlót kaphattam volna, de azt nem szabad szednem. Már endometriózisra gyanakodtam (mri-re is mentem, laparaszkópiát nem vállaltam be), aztán voltam endokrinológusnál is, ő mondta, hogy picit határértéken vagyok, egyek jódozott sót. Meg olvastam neten ezerféle gyógyteát, vitamint... (C, B, D, E, cink... palástfű, pásztortáska)... végül két év alatt rendeződött annyira (hogy mitől vagy magától, nem tudom), hogy már elég egy-két fájdalomcsillapító és már el is merek menni itthonról.
2019. okt. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!