Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules után 5 hettel piros...

Szules után 5 hettel piros verzes már menstruáció? A gyermekagyi folyásom teljesen nem múlt el, csak halványodott, tegnap óta viszont bővebb piros vérzésem van. Kell aggódnom, vagy ez már menstruáció lehet?

Figyelt kérdés

#vérzés #Gyermekagyi folyas
2019. szept. 15. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Szülés után 6 hétig mindenféle vérzés teljesen normális, ne aggódj! Ez még biztosan nem menstruáció.
2019. szept. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem

Kell aggódnod


Szerintem ha nem múlt el rendesen, akkor még a gyermekágyi lesz


6 hetes kontrollon kiderül.


/ szoptatás mellett 8-9 hónap után jött meg, barátnőmnek pedig 5 hetesen elmúlt a gyermekágyi.. Rá 28 napra

És onnan mindiv 28 napra.. Nekem az első után 3o napra aztán újra terhes lettem)

2019. szept. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Akkor teljesen normális meg akkor is ha több mint eddig?Pénteken kéne mennem a 6hetes kontrollra,gondoltan elobb vissza megyek hátha valami baj van.De akkor nem kell aggódnom?Elég ha csak pénteken megyek?Nem lehet hogy bent maradt egy kis lepény darab és attól van?
2019. szept. 15. 17:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha benn is maradt, akkor ez a pár nap nem oszt nem szoroz már..

Ha friss piros a vérzés akkor nincs fertőzés

2019. szept. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehet menstruáció is! Szóval az egyes válaszoló tévedett. Nekem is szülés után 5 héttel jött meg. Maga a nőgyógyász mondta, hogy ritka ugyan akinek a tisztulásos vérzés menstruációba megy át, de megesik.
2019. szept. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen friss piros verzes.Akkor lehet hogy mégis menstruacio.

Köszönöm a valaszokat

2019. szept. 15. 19:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. héten jött meg, majdnem ráment a szoptatás. Alig akarta elfogadni a babám, 1 hétig szenvedtünk. Azóta nem jött meg, lassan 7 hónapos a kicsim. Szóval, bármi lehet.
2019. szept. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hm..Tegnap az én kisfiam is elég nyűgös volt.Biztos ezert.Es mentel egyből orvoshoz vagy honnan tudtad hogy ez már az?
2019. szept. 15. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!