Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után nektek is fajt az...

Szülés után nektek is fajt az egesz hasatok?

Figyelt kérdés
Közvetlenül az első pár napban erzem ezt. Nagyon gyenge is vagyok. Elfaradtam a szulesben. Ugy erzem mintha izomlaz lenne vagy nemis tudom.. Ugy az egesz hasamban. Ez normalis?
2019. júl. 16. 01:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Én pár éve császárral szültem és nagyon fájt, nem csak a seb. Elképzelhető izomláz bár ebben nem vagyok biztos. Viszont gondolj bele, hogy mekkora sem van az egész méhedben, meg micsoda munka megszülni egy egy gyereket ahol a hasad "használod" hozzá. Nem csoda, hogy fáj. El fog múlni hidd el nemsoká.
2019. júl. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem fájt vagy 2 hétig.
2019. júl. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze teljesen normális. Én úgy éreztem nagam mint akin atment egy kamion. Komolyan.. Es ezt ott mindenkinek mondtam is😂

A nyakamban pl egyértelmű izomlaz volt, a has pedig azért is fáj mert húzódik össze a méh

2019. júl. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A hmoglobinom es nagyon alacsony. 86 de hazaengednek. Kicsit szedelgek, de lesz segitsegem otthon. Sajnos sok vert vesztettem.
2019. júl. 16. 09:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, még ha hetekkel később is fáj, az is.

Nem tudom bárki mondta-e neked, de a c,e vitamint és magnéziumot ill kálciumot kezdj el szedni, hamarabb regenerálódsz, főleg a c vitamin miatt, az e vitamin a bőr regenerálásában játszik szerepet.

Van egy bogyó, drága, sztem nem éri meg, a moms secret, de nézd meg az összetevőit, és azokat szedd, segíteni fog a gyengeségen, fáradtságon is.

2019. júl. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2 hete szültem, de a köldököm felett néha még mindig fáj a hasam, főleg hosszabb séták után. Illetve a méhem is görcsöl néha, pedig már alig vérzek.

A hemoglobinom amúgy nekem is gáz volt, szülés előtt vasinfúzióra jártam, de szülés után nekem sem írtak fel semmit, mert ugye addig a baba szívta el tőlem, de a szüléssel ez megszűnt. Jobban is vagyok már sokkal szóval kitartás, helyre fogsz jönni :D

2019. júl. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!