Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Korabban erkzehet a baba ha...

Schatje2018 kérdése:

Korabban erkzehet a baba ha leszallt a has? (33. hetes kismama

Figyelt kérdés
2019. okt. 14. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne izgasd magad ezen. Nem hiszem, hogy pont emiatt fog. Nekem egy asszony olyan biztos volt ebben, hogy nekem korábban jön, hogy ajaj. Aztán 40 hetet kereken kiülte 🙈
2019. okt. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A nagyobbik lányomnál már 30-ik héttöl éreztem, hogy iszonyatosan lent van, a fejével nyomta a kijáratot, az az érzésem volt, hogy mindjárt elhagyom valahol...

42-ik héten született.

2019. okt. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ohhh ez szuper hir. Koszonom a valaszokat!
2019. okt. 14. 12:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb a 34héten már nagyon lent volt a hasam, de tényleg nagyon. Egy szülésznő a kórházban meglátott és mondta, hogy tuti nemsokára megszületik a baba. A 39.héten indítani kellett, mert az én kislányom nem akart kijönni.
2019. okt. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is folyton mondták hogy jajj mindjárt szülsz, lent van a hasad! Mondom még van 1 hónap...

Végül nekem is indították a kiírt napon

2019. okt. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

33 hetesen szállt le a hasam a nagynál, kiírt napon mentünk szülni. Másodiknál 35 hetesen szállt le, kiírt előtt egy nappal született.

Nem jelent semmit szerintem, még tudnám sorolni az ismerőseimet, akiknek harmincx héten szállt le és kiírt utan szültek, de minek?

2019. okt. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 32 hetes annyira leszált a hasam ha leültem szó szerint a combjaimat surolta.Nem érkezet sokkal előbb a kisaszony.
2019. okt. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!