Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális hogy még mindig...

Normális hogy még mindig nagyon fáj a szex?

Figyelt kérdés

5 hónapja szültem,de még mindig sírva próbálkozunk kb :( nem csak kívül a gát fáj,de bent is nagyon...

Volt valakinek ilyen ?


2019. okt. 18. 19:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Szűkebbre varrt az tuti,ezt a kontrollon mondta egy màsik doki. De azért nem gondolom hogy csak ez a probléma,mert belül is fáj. :/

Igen,természetesen még szinte minden gondolatom a baba körül forog, de azért igyekszek a kedvére tenni. :)

Lehet az is közrejátszik,hogy már előre félek mindig a dologtól.

2019. okt. 18. 21:33
 12/14 anonim ***** válasza:
2 éves múlt a kisfiam és még mindig érzékenyebb vagyok a behatolásnál. Több, mint 1.5 évig síkosítót használtunk. De nálam lelki eredetű az szinte biztos. Én szabályosan megijedtem (pedig ok nélkül), ha behatolásra került a sor és ez csak jóval később tudatosult bennem. Nem mertem ellazulni, befogadni.
2019. okt. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Előjáték, és síkosító megoldja a problémát!
2019. okt. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szukebre vart .. na elmehet a doki a ,.............. Es itt most egy nagyon cifrat karomkodtam

Bakker milyen jogon csinalt ferjoltest ???

Szerintem nyugodtan peddintsd meg neki h beperled mert tonkre vagta a nemi eleted?!!!


Szerintem a legtobb no akinek szulesnel volt gatmetszes es utana hosszu ideig faj a szex az kerdezzen ra erre es per!

Mert semmi joga nincs a dokinak ilyenre mert a te teszedet vagja tonkre nem beszelve a fajdalmas szex.

2019. okt. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!