Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szombathelyi Markusovszky...

Szombathelyi Markusovszky korház vélemények? Segítenek? Hogy bánnak a kismamákkal? És még annyi ki az az Orsi nővér? Sok rosszat hallottam róla. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2019. okt. 22. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ott fogok szülni, olvastam/hallottam Orsi nővérről. Vannak akiknek rossz tapasztalatai vannak, van akit nem is ért negatív élmény. Szerintem nagy túlzás is van a dologban, illetve az sem mindegy, ki hogy áll hozzá az ilyen emberekhez, mint ez a nő.

Engem is érdekel amúgy a kérdés, követném, ha lehet :)

2019. okt. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Az megvan, hogy Orsi megkapja a kérdést és feljelenthet? Nem ismerem, de igaza lenne.
2019. okt. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem ismerem, de ha nem bír normálisan viselkedni, akkor ne jelentgessen, hanem váltson szakmát.

Már bocsánat, de kiszolgáltatott, sebezhető kismamák közé nem rakunk gciskedő nővérkét, mert vagy szanaszét kínozza a labilis, hormonfűtött kismamákat, vagy az egyik egyszer elássa a kedvességéért. Ha paraszt, az utóbbit támogatom. Sajnos nekem is van negatív tapasztalat.

2019. okt. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Én is ott fogok szülni,első baba lesz,félek azoktól a napoktól.Egyébként ha ugyan arról van szó egyes oldalak részletesen írják,hogy milyen a hölgy.Én azt sem értem ha panasz van rá,hogy lehet még ott ilyen ember?
2019. okt. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
75%
Feljelentést hozod fel...Vagy nem szültél,vagy nem volt ilyenben részed..Vagy hasonló személyiség lehetsz ha ezzel jössz.Nekem is rossz volt első babánál,senki nem volt segítőkész pedig voltak elegen..Igaz nem itt szültem.
2019. okt. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
50%
Halihó! Valaki! Ott dolgozik még a szóban forgó nővér??? :(
2019. okt. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem barátnőm ott szült tavaly.Annyit mondott rá,hogy katonás.Én is ott szülök.Addig még sok van hátra.De engem is érdekelne.
2019. okt. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!