Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha méhgyulladásom lenne fájna...

Ha méhgyulladásom lenne fájna a hasam is? Ha lepény maradt volna bent vagy hasonló gond lenne akkor azt látták volna ultrahangon?

Figyelt kérdés
5 napja szültem, ma visszamentünk a kórházba mert 38,8 fokos lázam van. A CRP emelkedett volt tehát gyulladás van a szervezetemben de annyira nem, hogy bent tartsanak. Kaptam antibiotikumot. Holnap megyek vissza kontrollra. Arra gondolnak, hogy a mellem gyulladt be de az sem fáj különösebben

2019. okt. 29. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, azt látnák Uh-n. Az sem mindegy mennyire magas a CRP, az is információ értékű. Melled nem feltétlenül kell, hogy fájjon, elég ha csomós. Bár szerintem ha az van begyulladva, azt azért éreznéd. Vagy vannak esetleg mellgyulladásra utaló tüneteid?
2019. okt. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tegnap csomos volt kicsit es kemeny is de mara teljesen elmult, szinte puhak a melleim. A doki megnezte, azt mondta hatareset.
2019. okt. 29. 22:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sok Nőnek lesz láza a tej belovellés miatt a terhesség első hetében!!! Valószínűleg ez is az lesz.
2019. okt. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy alig van tejem :( osszesen 60 ml-t tudtam lefejni kettobol. Mielott belazasodtam volna bedurrantak a melleim viszont azota leallt a folyamat. Felek hogy a baba sem lakik jol, foleg amiota szedem a gyogyszereket nagyon nyugtalan, ejjel nem alszik.
2019. okt. 30. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!