Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Székesfehérvári és tatabányai...

Székesfehérvári és tatabányai kórházról szeretnék többet tudni, pro és kontra. Mit tapasztaltatok, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Van már egy gyerekem, vele Bp-en voltam, nagyon sokáig vajúdtam, és fogadott orvosom volt.

Most nem szeretnék fogadni (kivéve, ha muszáj).

Körzetileg Tb vagy Szfv választható.

A fehérvári kórházban életemben egyszer voltam, akkor is csak látogatóban, a tatabányaiban meg volt egy nőgyógyászati műtétem, és nagyon rossz tapasztalataim vannak.

Székesfehérvár jobban kiesik, de Tatabányától ódzkodom.


Tudnátok segíteni? Ti mit tapasztaltatok?


2010. júl. 17. 17:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

amikor én voltam , másodszor elfolyt a magzatvíz, beraktak szülőszobára és ott voltunk a párommal addig, amíg nem jött az orvos, aki már úgy jött be (szombat este 10 órakor) hogy szóltak neki telefonon főorvos úr, császározni kell. De még ekkor is a szülőszobában vártunk.

Szerintem itt nincs vajudó. Egy helyiség van 2 ággyal, ahol a ctg-t csinálják meg aztán a szülőszoba- egyből.

2010. júl. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Komáromi kórházat javaslom. Ott mindenki nagyon rendes megfogadástól függetlenül!!!
2010. júl. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Igen, tudom, hogy jó kórház, nagynéném ott dolgozik, de sajnos körzetileg nem Komárom-Esztergom megyéhez tartozunk, így nem szülhetek ott, csak ha orvost fogadok. Ráadásul 60 km.

2010. júl. 20. 16:02
 14/16 anonim ***** válasza:

megint 1. vagyok.


22.12 véleménye is ledöbbent. Hiszek neki, csak épp meglepődve olvasom.

Már kezdek kételkedni benne, hogy én valóban a fehérvári kórházban szültem... :-) Nekem akármi nyügöm volt, mindenki egyből segített. Éjszaka is. Pedig teltház is volt. A csecsemősök egyenesen imádták a babákat.

A szobatársamnak pl. gondja volt a szoptatással, naponta többször bejöttek hozzá segíteni.

Persze nem egy "Telki magánkórház", az tény és való. De én egy ismerőst se tudnék mondani, aki panaszkodott volna, hogy a szülészeten elhanyagolták.



Schwarzinger doktorhoz nem volt szerencsém, nem tudok nyilatkozni róla.

Nekem Bata doktor volt nagyon unszimpi, mondhatni bunkózott, flegmáskodott velem, de ezt a kölcsönös ellenszenvnek tudom be, nem lehet mindenki mindenkinek szimpatikus. Ugyanakkor ő is elvégezte a dolgát.

2010. júl. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha körzetileg választható Tatabánya, akkor szerintem Komárom is...
2010. júl. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. Az itt dolgozó orvosok miatt választható Tatabánya. Amúgy Fehérvár. Fejér megyéhez tartozunk.
2010. júl. 21. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!