Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 35 hétre érkezett és fertőzés...

35 hétre érkezett és fertőzés van a tüdejében. Rettegek. Meggyógyul ugye?

Figyelt kérdés
Ma reggel elment a vizem, sürgősségi császár lett. Egyből felsírt a kicsi, egészséges baba lett mégis átszállították a koraszülött klinikára mert találtak egy fertőzést a tüdejében. Azt mondták páromnak hogy magától lélegzik, sokkal jobban van estére és holnap is ha ilyen jól lesz akkor a légzéstámogatást sem fogja már kapni, hanem teljesen önállóan lélegzik majd. Kap antibiotikumot és 4 napig kell inkubátorban lennie. Szerintetek van okom ezek alapján aggódni? 2 nap múlva tudnak engem az adott osztályra felvenni ahol már vele tudok lenni, addig másik kórházban vagyok. Semmelweis 1.sz. klinikán van ő. Rettegek.

#kórház #Semmelweis #35. hét #Baba. Császármetszés
2019. okt. 31. 23:16
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
94%
Szia, az ország egyik legjobb helyen van. Az alapján amit a férjednek mondtak, annyi okod van aggódni, mint egy anyának, akinek beteg a gyereke. De bízni kell a legjobbakban és az orvosokban. Erős kis lények a babák. Nyugi. Vigyáznak rá, amennyire csak lehetséges. Természetes, hogy panikolsz, mindenki ezt tenne, de külső szemlélőként és az alapján amit leírtál, én teljesen bizakodó vagyok, hogy hamarosan hazakerültök mind épségben .
2019. okt. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm a válaszod. Megnyugtató!
2019. okt. 31. 23:30
 3/36 anonim válasza:
94%
A babákban sokkal erősebb az életenergia, mint bennünk, felnőttekben. Bízz Benne!!
2019. okt. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De a leírtak alapján nincs életveszélyes állapotban ugye?
2019. okt. 31. 23:43
 5/36 anonim ***** válasza:
93%
Ha abban lenne, ezt mondtak volna. A dokik nem nagyon kamuznak, hogy szépítsék a helyzetet, de az is igaz, hogy pillanatnyi állapot alapjan tudnak nyilatkozni. Akkor mikor ezt mondták úgy tűnt hogy hamarosan lekerül a gépről. Nekem ez jól hangzik. Neked mint az édesanyjának egy remalom. De kitartás! Hidd el tényleg mindent megtesznek érte.
2019. okt. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Aludni sem bírok a császár óta
2019. nov. 1. 00:17
 7/36 anonim ***** válasza:
93%
Nyugodtan aludj kedves kérdező! A babád napról-napra egyre erősebb lesz. Jó kezekben vagytok! Ez egy fertőzés, ami gyógyszerekkel meg gyógyul. Nem Afrikában vagytok, szerencsére! Pár napos babák, nagy műtéteket is ki szoktak bírni,és gond nélkül fel gyógyulnak! Ne aggódj, minden rendben lesz, bízz az orvosokban.
2019. nov. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Szeretlek! Köszönöm!
2019. nov. 1. 02:39
 9/36 anonim ***** válasza:
91%

Minden rendben lesz. Hasonló volt anno unokatesómmal 20 éve,csak ő bele kakált a

magzatvízbe és lenyelte. Ő is kapott antibiotikumot. Teljesen egészséges felnőtt nő lett. :)

2019. nov. 1. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
92%

Az én babámat újra kellett éleszteni császár után. 4-es Apgar.-ral kezdte az életét. A 10 perces már 9-es volt.

Azóta eltelt fél év. Mozgékony,érdeklődő,eleven kissrác.

Nyugodj meg,a te babád is épp ilyen lesz fél év múlva. Nem lesz semmi baj. Nehezen hihető ez most neked,de így lesz. Most pihenj,amennyit tudsz,hogy amikor hazaengednek benneteket,ott tudj lenni mellette. Biztos vagyok benne,hogy nem is kell erre olyan sokat várnotok.

2019. nov. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!