Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárosok! Azoknak is...

Császárosok! Azoknak is horror szülésélménye van, akik programozott császárral szülnek, vagy az csak a sürgősségi császárra jellemző?

Figyelt kérdés
2019. nov. 5. 14:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Nekem programozott lett volna, de éjjel elfolyt a magzatvizem, így reggel 8 helyett, 6-kor kellett megcsinálni, na de azért, szerintem ez inkább programcsászárnak számít. Teljesen jó élmény volt, mondjuk nem vagyok egy hisztérikus alkat és már jópár egészségügyi beavatkozásom volt. A császár szerintem a könnyebbek közé tartozik, de szerencsém is volt, mert alig fájt a heg, van akinek sokkal jobban fáj.
2019. nov. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Nekem sürgősségi volt. Horror. A következő programozott volt és teljesen jól éltem meg. Sikerült testben,lélekben felkészülni rá, meg már tudtam, hogy mire számíthatok. Ennek ellenére simán elképzelhető, hogy a programozott is szörnyű élmény lesz,mert nem vagyunk egyformák.
2019. nov. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem rossz volt a program császár. Reggel 9kor előkészítettek, majd este 6kor toltak a műtőbe. Orvos hiányban abban a kórházban és befűtött méhen kívüli terhességes műtét is. De a gyógyulás könyebb
2019. nov. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

Sürgősségi császárom volt, messze állt a horror szüléstől.

Persze be voltam tojva, pszichikailag biztos kemény volt mert bepánikoltam műtét közben hogy hányni fogok és ki vagyok kötözve meg belezve (sorry), de aztán adtak valami cuccot és elmúlt.

Legközelebb ha program lesz max annyiban lesz más hogy tudom mire számítsak, nem leszek annyira betojva mint elsőre.

Meg persze nem kell a babáért annyira aggódnom programnál.

2019. nov. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a sürgősségi lelkileg rosszabb, mivel nem erre készül az anya és ugye valamilyen gond miatt kerül rá sor, tehát jobban aggódik a babáért.

Testileg szerintem nincs összefüggés. Nekem a sürgősség császárom után minimális fájdalom volt és az is csak az első 24 órában (utána még pár napig kellemetlen volt a helyzetváltoztatás). A második császárom ugyan nem programozott volt, de végig nagyobb volt rá az esély, szóval nem ért meglepetésként. A felépülés utána sokkal rosszabb volt, sokáig elhúzódott.

2019. nov. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de engem az a brutális remegés(is) készített ki.. Rengeteget olvastam utána de sehol egy szó nem volt a remegésről...
2019. nov. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
6 én is remegtem, az tényleg nem volt jó, nekem azt mondták, hogy 200 a vérnyomásom és amiatt remegek, kaptam rá gyógyszert végül, aminek az volt a mellékhatása, hogy egész nap álmos, fáradt voltam és folyton elaludtam, de csak 1 percekre, mindig felriadtam, nagyon fura volt.
2019. nov. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki remeg - én a szokásos 90/60-as vérnyomásommal is remegtem - az érzéstelenítő mellékhatása.
2019. nov. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sürgősségi volt. Úgy érzem jobb is, nem volt időm gondolkodni hogy jajj mi lesz mert alapból nagyon féltem a szüléstől. Altattak tehát az utolsó amire emlékszem hogy az altató orvos bemutatkozott utána már csak amikor felkeltettek. Nekem a műtét utáni időszak volt horror. Amikor felálltam konkrétan a hasamhoz kaptam mert úgy éreztem kiesnek a beleim 🙄
2019. nov. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%

Nekem programozott volt. A műtét maga gyönyörű emlék. Megsimogathattam a piciket, kedves volt mindenki, nem éreztem se kiszolgáltatottságot, se fájdalmat.

A felépülés viszont pokoli volt. Termeszetés szülés után fél nappal már ugyanúgy mozogtam mint előtte, nem voltak fájdalmaim. Császár után 1 hétig minden felkelés szörnyű volt, pedig nem hagytam el magam, a picik koraszülöttön voltak, jártam hozzájuk, 3 nap után pedig én láttam el őket 0-24-ben. Ennek ellenére nagyon lassan jöttem rendbe. De volt, aki császár után másnap már úgy jött, ment, ugrott ki az ágyból mintha mi sem történt volna.

2019. nov. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!