Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek hogy teltek az utolsó...

Nektek hogy teltek az utolsó hetek a szülés előtt?

Figyelt kérdés
Leginkább arra lennék kíváncsi, hogy még gyorsan rengeteg programot, vendégséget szervezetek, vagy inkább begubóztatok és magatokban készülgettetek? Leginkább első gyerek előtt érdekes ez a kérdés, amikor az ember még maga választja meg mivel tölti az idejét. Azt is tegyétek légyszi hozzá, hogy végül mikor született a baba, egész más ha valaki modnjuk meglepetés szerűen három héttel hamarabb szül, mint ha valaki tudja hogy még 2-3 hete van max és annyi is lesz
2019. nov. 14. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Én meg nem szültem de remélem nem probléma ha leirom. Január 20-a körülre vagyok kiírva. December 23-ai héttől leszek szabin. Addig dolgozom (persze ha nem lesz akadalya). Ugye céges karácsonyi party, csapatépítő ami meg lesz addig. Megyünk a nagyszüleimhez elokaracsonyra is. Koncertre és balettra is december elején. Aztán ugye a karácsony miatt gondolom meg ide-oda megyünk. Szilveszter a barátokkal. Az utolsó két hétre már nem tervezek semmit. Mondanám hogy pihenést de már most se tudok.
2019. nov. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én programokat csináltam,pakoltam, mászkáltam az utolsó napokig. Végig terhesség alatt mentem valahova:)

40+1 napra született meg.

(Első baba)

2019. nov. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Kórházban feküdtem.
2019. nov. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lakásfelújítás.Majdnem az alapig felvertünk mindent,mert rossz volt a szigetelés az új házon és penészedtek a falak, úgy nem hozhattuk haza a kicsit. Szóval nagy hassal betont kevertem és hordtam ki a törmeléket.Kívül is szigeteltünk tél volt. Naponta jártam Nst-re és volt, hogy bent is tartottak pár napig. Vérnyomásproblémáim voltak és folyamatosan fennállt a toxémia gyanús állapot. Nem tudtam semmit pihenni, állandó rohanásban voltunk a ház miatt.Kórház,házfelújítás,majd délután ismét kórház,majd haza,reggel kórház, aztán haza, főzni,mosni, gyerek ruháit rendezni,kifesteni újra, lerakni a parkettát,újra bepakolni a gyerekszobába,majd este ismét kórház. Volt olyan is, hogy elakadtunk futóval a hóban az új bútorainkkal,és mivel csak a páromnak volt jogsija én toltam ki az autót futóstól együtt.Aztán egy "csodálatos" 31 órás vajúdás után sürgősségi császár lett. Anyai és magzati okok miatt. Nálam semmi tágulás nem volt, hiába nem kíméltem magam(azért is, hogy hamarabb kint legyen és véget érjen ez a szörnyű terhesség) Kaptam egy enyhébb agyvérzést vajúdás közben,a gyerek meg nem akart felsírni.Majdnem meghaltunk. Pontosan 41. hétre született és ő is marad az első és az egyetlen. Egészséges én meg felépültem ez a lényeg. Nehéz volt ellátni agyvérzéssel és a császár miatt,de túl éltük, már csak egy rossz emlék ez az időszak. Sajnos nem mindenki éli meg pozitív a terhességét és a szülés előtti időszakot, sőt a szülést sem,meg az azutáni időszakot. Nekem pokoli volt ez a kínlódás,amivel járt.
2019. nov. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Október 20-ra voltam kiírva. Szeptember 15-én kaptuk meg az új lakásunk kulcsait. Akkor kezdtünk el mindent átpakolni, mikor 3 nappal később készen lettem a nagytakarítással az újban. 3 nap alatt átcuccoltunk, onnantól takarítottam a régi lakást, hogy vissza tudjuk normálisan adni. Én olyan vagyok, hogy úgy hagyom ott, ahogy kaptam, tehát ablakpucolás, minden benne volt. Közben az újban persze mindent kipakolni. Plusz jöttek az új bútorok, azokat szereltük folyamatosan össze ketten a párommal. Közben én intéztem a papírjaimat, átregisztráltattam az autómat Ausztriába, otthon október 18-án vonattam ki a forgalomból, aznap is egyedül voltam még Magyarországon, simán haza is vezettem. Otthon meg elfolyt a magzatvíz aznap este, úgyhogy október 19-én megszületett a kislányunk.
2019. nov. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Július végére voltam kiírva. Én igyekeztem sok programot besűríteni, amiről tudtam, hogy a gyerek mellett egy ideig nem lesz lehetőség. Pl sokat mentünk moziba, ilyesmik. Végül 4 nappal előbb született a kiírthoz képest.
2019. nov. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Születésnapi grillpartyt tartottunk 4 nappal szülés előtt, előző este még kismama klubban ültem ahol a szülésznőm volt épp az előadó. Otthon is csináltam a dolgom, ősz lévén levelet sepregettem, takarítottam, szépítgettem a gyerekszobát, stb. 40+1 napra született a fiam.
2019. nov. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 khniki ***** válasza:
Abszolút begubózás volt az utolsó 1,5 hónap. Jó, voltunk 3 esküvőn, de kb. ennyi. Akkora hasam volt és olyan nehéz, hogy már csak egyféleképpen tudtam ülni, azt is csak a kanapén, úgy totyogtam, mint egy pingvin, nappal is órákat aludtam és sehogy sem volt jó. A szülésem előtti délután elmentünk cukrászdába meg boltba, szerintem tutira attól indult el. :)
2019. nov. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!