Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Konnyebb vagy nehezebb volt a...

Konnyebb vagy nehezebb volt a szules, mint gondoltad?

Figyelt kérdés
Es milyen volt ahhoz kepest, amilyenre szamitottal?

2019. nov. 13. 19:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Könnyebb volt,de a fájdalom olyan mint sejtettem. Elég rossz volt olykor.
2019. nov. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
Sokkal nehezebb és fájdalmasabb mint gondoltam.
2019. nov. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
69%
Sokkal szörnyűbb, mint hittem. Nem akartam fájdalomcsillapítót, sajnos ezt rá is írták a papíromra, holott nem elutasítottam, hanem csak azt mondtam, hogy ha lehet inkább nem. Na most, mikor már sírva könyörögtem érte két fájás meg hányás között, akkor sem adtak. Utána meg másnap bocsánatot kértek, hogy nem adtak, de "akkor legalább egy órával tovább tartott volna". Bszd meg, moziba kellett menned, vagy mi???
2019. nov. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
2 napig vajúdtam, mert hogy szüljek "természetesen"... Az utolsó 8 órában azt hittem ott hal meg a babám és én is. 1000szer rosszabb volt mint gondoltam.
2019. nov. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem könnyebb volt, mint gondoltam. 3 óra alatt meglett a lányom.
2019. nov. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nagyon könnyű volt, a feleségem viszont panaszkodott.
2019. nov. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem pár óra alatt meglesz. Helyette 35 óra,ebből 10 oxis. Azt hittem meghalok. A fájdalom leírhatatlan volt
2019. nov. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Biztosra vettem hogy nem élem túl, de sikerült 😁
2019. nov. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
2 napig vajudtam, a végén nem tudtam lábra állni. Akkor kezdtem el parázni, amikor olyan görcseim voltak, mint egy brutális gyomorrontásnál és közölte a doki tessék aludni. Azt hogy? gondoltam én... De a végére megértettem. Persze a vége sos császár.
2019. nov. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit sem aggódtam azon, hogy milyen lesz. 20 órás, indított, gátvédelmes szülésem volt pokoli oxys fájdalmak között érzéstelenítés nélkül, valószínűleg nehéznek számít a statisztikákat nézve de én könnyűnek éltem meg, a fájdalmat pedig azonnal el is felejtettem. Nem számítottam semmire, vagyis de: a babám bármilyen módon jöjjön ki épen és egészségesen, e tekintetben pont olyan volt mint amire számítottam. :)
2019. nov. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!