Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan történik pontosan a...

Hogyan történik pontosan a beöntés?

Figyelt kérdés
egyenlőre jobban félek ettől mint a szüléstől...:S kérni fogok az tuti,hogy nehogy odacsináljak.Tudom hogy megszokták..stb,de nekem rettentő kellemetlen lenne...Szóval akinek volt beöntése,leírná pontosan hogy történik?Azzal kezdik ha bemegyünk?Apás szülés lesz,ugye ilyenkor nem lesz bent a párom?(mármint beöntésnél)Ezt a szülőszobában csinálják?Ki?Mennyi idő?A szülésznő vagy az orvosom?Fáj?Mennyire "rakják"fel azt a valamit amivel csinálják?És ha pont jön egy fájás közbe?És mondjuk nemérek ki a wc-re?Bocsánat a sok kérdésért,de nagyon érdekelne,hogy ne érjen váratlanul.Köszönöm!(36h)
2010. júl. 18. 21:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

csak még annyit hogy nekem is volt aranyerem és semmit nem éreztem belőle így sem.

2010. júl. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem még jól is jött. indított szülésem volt 4 napja nem tudtam már wc-re menni. 1,5 literes infúziós zsák szerűben van víz arra rádugnak egy csövet és azt óvatosan (meg sem érzed mert olyan kis vékony) felrakják én 2szer közben szóltam a kis csajnak hogy annyira azért ne zúdítsa belém mert nem akarok kellemetlen meglepetést okozni neki. Meg emelte magasra a zsákot és folyt a víz belém. Én 7 deciig bírtam ez kb3 perc volt míg lecsurgott és rohannom kellett a wc-re. Kétszer megállítottam a csajszit hogy várjon mert gáz lesz de aztán mégsem. Ezt szülésznő intézi vagy ha van gyakornok akkor annak osztják ki mert ugye senki nem piszkolja a kezét. Párodnak szólsz hogy a vizsgálóba ne jöjjön be és kész. Ja abszolút nem is érzed az egészet. Én legalábbis nem éreztem csak az hogy folyik belém valami.

2010. júl. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek:)Remélem kibírható lesz tényleg,de 1,5litert tuti nembírnék ki...max pár dl.
2010. júl. 20. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!