Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a beöntés amit szülés...

Milyen a beöntés amit szülés előtt adnak? És mi történik utána?

Figyelt kérdés
Kellemetlen/ciki a kérdés, de tényleg nem tudom, és a részletekről még a szülésfelkészítésen sem számolnak be, én meg nem tudom hogyan képzeljem el...Hasmenésem lesz, és teljesen kiürülök? És tuti kijön minden, tehát megéri?
2009. máj. 1. 23:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
én egyik gyereknél sem kaptam beöntést.
2009. máj. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én szeretnék kérni, hogy azon már ne kelljen aggódnom, hogy bármi a szülés közben távozik...szeretném jól csinálni, és ne emiatt érezzem magam gátolva a nyomásban...vagy ilyesmi.
2009. máj. 1. 23:21
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

szerencsere en se kaptam,de hidd el abban a pillanatban lesz egyéb bajod is mint az h mit nyomsz ki:)


nyugika!hidd el jobban jársz ha nincs..én örültem neki

2009. máj. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Nekem sem volt. Gátolna a nyomásban...:-D Ez aranyos. Az utolsó dolog ez lesz, ami akkor gátolni fog, hidd el!!
2009. máj. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kaptam beöntést. Valami rettenetes dologra számítottam, ehhez képest "kellemesen" csalódtam :-) Fel kellett feküdni egy ágyra, egy vékony csövet bedugtak a fenekembe, és úgy befolyt fél liter víz, hogy észre se vettem. Aztán mondták, hogy legalább 5 percig tartsam vissza, majd miután minden kijött, elküldtek zuhanyozni.
2009. máj. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is kaptam beöntést az első szülésemnél. Igen hasmenés formájában távozik. Azt nem mondom, hogy teljesen kiürülsz tőle. Nagyon sokan szülnek úgy, hogy nem kapnak beöntést, ez nem oszt szoroz a dolgon szerintem.

2009. máj. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondoltam mint te.Kaptam is beöntést,egyáltalán nem fáj,még csak nem is kellemetlen.Hasmenés formájában távozik(csak ráülsz a wc-re és folyik)és teljesen kiürülsz tőle.Nekem a szülés közben nem volt baleset.
2009. máj. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

Megkérdezte az orvosom,hogy mikor volt utoljára székletem,megmondtam,hogy 2-3 órája,de nagyon minimális.

Azt mondta,akkor nem kell beöntés.

Mikor megkezdődtek az erősebb fájások és csúszott lefelé a babám,ill. helyeszkedett be a helyére,hát iszonyatosan nyomta,ingerelte odalent és kikakiltam magamból mindent.A szülésznő azt mondta ez természetes,bár jobban örültem volna,ha nem az ágyon kell mindezt elvégeznem,hanem ráülhetek a WCre!

2009. máj. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Tölem megkérdezték,hogy akarok e??Hát én egyböl mondtam,hogy igen.Különben kértem volna.Van akinek nincsen idö rá.Hát nekem volt.36 órás szülésem volt....

nem olyan rossz.

A wc ig is nyugodtan el tudsz menni.aztán egy-kettö kész vagy és nem fáj a fejed emiatt....

2009. máj. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

3 hónapja szültem, kaptam beöntést, és szinte jól esett. De megmondom őszintén mikor mondták hogy na akkor anyuka előkészítem rohadtul nem foglalkoztatott hogy fájni fog, vagy kellemetlen lesz, a vajúdásnál jobban úgy se tudott fájni...

Amúgy nekem mikor megcsinálták a beöntést, mondták hogy 3 percig próbáljam meg visszatartani ( gyilkos volt) utána mehetek a wc-re! Nem kellett 2x mondani, porzott utánam a folyosó! :-D

A lényeg nem ettől kell parázni!

2009. máj. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!