Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Más is bepisilt vajúdás alatt?

Más is bepisilt vajúdás alatt?

Figyelt kérdés
😀 Csak kíváncsi vagyok. Én nem éreztem hogy kell, csak jött...
2019. dec. 1. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
A tolóknál oda is kakiltam... És csak akkor jöttem rá, mikor napokkal később felidéztem a szülésznő "jöjjön az a kakika is" mondatát...
2019. dec. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
😀
2019. dec. 1. 14:38
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Én odakakiltam. Nem éreztem, csak mikor a szülésznő mondta, hogy mással is előfordul majdnem napi szinten. Sogornőm hányt közben....
2019. dec. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Biztos vagyok benne, hogy kakiltam is, kicserélték alattam, amit ki kellett, alig éreztem belőle valamit. 24 óra vajúdás után nem érdekelt, teljesen természetes egyébként, senkit nem fog érdekelni :)
2019. dec. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Azért adják a beöntést szülés előtt, hogy az alsó beltraktus üres legyen. Mégis előfordulhat bármi, mert a gyerek kipasszíroz az anyából mindent kifelé jövet.

Vajúdás alatt pedig elég nagy átalakulás megy végbe a genitális részeken, az érzékelés megváltozik, nekem pl. pisilnem kellett, de nem jött semmi.

Ilyenkor semmi sem szégyen, légy büszke magadra, mert nagy dolog egy gyermeknek életet adni!

2019. dec. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Bepisilni szerintem igen, vagyis nem tudtam eldönteni, hogy pisi volt-e vagy a magzatvíz ahogy összerántott a fájdalom és kipréselődött ami bent maradt. Viszont nem kaksiztam be de ha besikerült volna az sem tragédia, ez annyira mindennapos, hogy a szülésznő rutinszerűen eltakarítja és már el is felejtette.
2019. dec. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Nekem pont az ellenkezője volt. Nem tudtam egyszerűen pisilni vagy annyira görcsben volt mindenem, vagy a baba nyomhatott úgy, de engem csapolni kellett 2 óránként.
2019. dec. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%
Vajúdásnál nem de hánytam. Kitolásnál kakáltam, hogy pisiltem-e, gőzöm sincs.
2019. dec. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 khniki ***** válasza:
100%
Nekem is kaksi volt kitolásnál. Mondjuk nem kaptam beöntést, ez tény. Viszont nem pisiltem be, én rendszeresen kijárogattam wc-re vajúdás közben, rengeteget is ittam.
2019. dec. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is kakiltam a kitolásnál...szívem szerint kértem volna beöntést, de ahol szültem, ott nincs rá lehetőség. Úgyhogy nyugodt szívvel "engedtem ki", na nem mintha lett volna más választásom...szemük se rebbent, egyszerűen cserélték alattam a cuccot és kész. Valószínűleg amúgy pisiltem is, de arra nem emlékszem.
2019. dec. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!