Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Második is császár? Másfél év...

Második is császár? Másfél év után?

Figyelt kérdés

Engem másfél éve császároztak,sztk-s dokihoz járok,aki szerint természetesen is szülhetek,mondjuk ezt nem értem,mert mindenhol azt olvasom,hogy ha nem telik el két év akkor biztos császár,amúgy én most vagyok 38 hetes akkor elméletileg én végig sem vihetném a heg miatt?

Nst-re is csak a héten megyek először,lehet ott már bent is tartanak?


2010. júl. 19. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
természetes úton szült az unokanővérem is. nekem sajnos nem adatott meg. az már a 3. nagy hasi vágás lett volna, de bevállaltam volna. (22 hó külömbség van a gyerekek között)
2010. júl. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Szalonna??


Nyammmiii :P

2010. júl. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem, ezt a dokid megtudja állapítani. Ha szépen meggyógyultál, akkor minden gond nélkül szülhetsz természetes úton is. Igazából nem tudom honnan jön ez a 2 éves határidő, de nem ezen múlik:)
2010. júl. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem ezzel kapcsolatban elég rosszat mondtak, de nem akarlak megijeszteni.

Az egyik ismerősöm 2 és fél évre akart az első császár után szülni természetes úton. Menet közben szétszakadt a heg, majdnem meghaltak mindketten. A baba így is oxigénhiányos lett.

Sajnos van ilyen i és bár én is szeretnék még egyszer szülni és szeretném, hogy az természetes legyen, de miután meghallottam ezt inkább újra császározzanak.

2010. júl. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ismerősömnél 15 hónap van a kicsik között és a második természetes szülés lett.
2010. júl. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na akkor azért reménykedhetek,hogy én is megtapasztalom magát a szülést....

Köszönöm a válaszokat!

2010. júl. 20. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!