Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debrecen klinikán szült...

Debrecen klinikán szült valaki mostanában? 36 hetes km

Figyelt kérdés
Ha nem fizetek szobát csak látogatási időben jöhetnek be vagy akármikor?miket vigyek magammal a kórházi csomagba a picinek és magamnak. Előre is köszönöm a Válaszokat.

2019. dec. 9. 13:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és a pici velünk van egész nap vagy időnként hozzák be?
2019. dec. 9. 13:03
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, annyit tudok, hogy a klinikán senki nem akar szülni. Minden ismerősöm a Kenézyben szül/szült. Én is.
2019. dec. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Júliusban szültem a klinikán.

Abszolút bababarát, egy percre sem viszik el tőled a kicsit. Miután megszületett rögtön a mellkasomra teszik. Pár perc után lemérik még ott a szülőszobán, aztán vissza is adják neked. Innentől végig veled lesz. Fürdetni a szobában fogják, a vizsgálatokra te viszed amikor szólnak.

Jóformán bármikor mehetnek látogatók. Elméletileg a szobákba nem mehetnek, gyakorlatilag nem figyelik. Az oka, hogy a szobatársak nyugodtan tudjanak szoptatni. Nekem pl nagyon zavaró volt, hogy a szobatársamnál állandóan volt 2-3 ember.

Adnak a picinek ruhát, de azt nyugodtan vihetsz is. Adnak pelust bőségesen, nem sajnálják. Neked is adnak betétet, de én vittem is, volt, hogy azt használtam. Érdemes vinni betegalátétet magad alá, akkor nem kell félni, hogy az ágyat összevérzed. Vigyél házassági anyakönyvi kivonatot a baba papírozásához. Evőeszközök, pohár. Hálóing vagy pizsama, papucs, törölköző. Érdemes vinni WC papírt. Én vittem nedves törlőkendőt, az is jól jött.

2019. dec. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elsőnek. Nekem meg minden ismerősöm a klinikán szült, és teljesen elégedett volt mindennel 🙂

A legegyszerűbb elmenni mind a két helyre és úgy dönteni.

2019. dec. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze, nem is azért írtam, nem rosszindulatból, igazából érdekeltek a válaszok is, hogy sokan miért nem. De ezek szerint jó ott is minden.

Hallottam még olyat is, hogy a vidékiek eleve csak a klinikán szülhetnek, a "debreceni lakosoké a Kenézy". De tényleg a legjobb, ha mindent ott helyben kérdez meg az ember, ahol szülni akar.

2019. dec. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a Kenézyről is sok jót hallottam, a Klinikán meg magam is jót tapasztaltam.

Viszont pont fordítva van. Elméletileg a Kenézy lenne a vidékiek ék is. Én debrecen mellett lakom, oda kellett volna menni uh-ra is, ha nem magánba megyek.

Nem is tudom, hogy egyébként vidéki szülhet e a klinikán. Aki ismerősöm vidéki és ott szült, az a klinikán is dolgozik (én is).

2019. dec. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Hallottam még olyat is, hogy a vidékiek eleve csak a klinikán szülhetnek, a "debreceni lakosoké a Kenézy"."


Pont fordítva.

A debreceni lakosok a klínikához tartoznak. A "vidékiek" a Kenézybe. "Átjárás" akkor van, ha van fogadott orvosod valahol.


Egyébként a Klínika bababarát, de nem anyabarát. A Kenézyben nincs veled a gyerek, csak ha kéred. A Klínikán 0-24 room-in van, kérésre se szívesen viszik el.


Kétszer szültem a Klinikán.

2019. dec. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!