Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy kisbaba a 33. heten...

Egy kisbaba a 33. heten atlagosan 2000 Gramm. Az en kisbabam mar 2600 grammot nyom?

Figyelt kérdés
Elso gyermekem , es nagyon felek hogy a szuletesi sulya 4 kg korüli lesz , es ezaltal meg jobban fajni fog. Valakinek volt hasonlo tapasztalata esetleg ?
2019. dec. 9. 16:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel arra akartam célozni, hogy a mérés nem mindig pontos.

És nagyon könnyen megszültem nem a baba súlyától függ mennyire nehéz megszülni.Ez is inkább genetika.Valakiböl kirepül a baba valaki meg tizen órákat szenved

Utolsí voltam:)Gyors szülést kívanok!

2019. dec. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szepen , Kedves vagy . :-)

Nektek is minden jot !

2019. dec. 9. 20:25
 13/14 anonim ***** válasza:

Kerek 34 hetesen 2650 gramm volt s becsult sulya a legkisebb gyerekemnek es a 37. het vegen szuletett 3400 grammal. Valoszinuleg kozel lett volna a 4 kg-hoz, ha nem kell meginditani a szulest hamarabb.

De a legidosebb guerek is epp 4 kg alatt lett, o kerek 39 hetre jott.

Nem momdanam, hogy olyan nehez volt megszulni, a fejkorfogata nagy volt, az ment lassan, mert gatvedelemmel szultem. De hiaba volt majd egy oras a kitolas, annak a nagyja epo abbol allt, hogy nem volt szabad nyomni, el kellett sohajtozni a fajasokat, hogy csak lassan jojjon at a feje.

3x szultem, nem mondanam, hogy a nagyobbat nehezebb megszulni. Pl a vajudas is a legnehezebb babaval volt nejem a leggyorsabb (3,5 ora).

2019. dec. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
3.80 kg lett :-)
2020. ápr. 11. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!