Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi hálapénzt illik adni?

Mennyi hálapénzt illik adni?

Figyelt kérdés
Pécsen fogok szülni, van orvosom de nem a fizetős magánrendelésére járok hanem ingyenesre a klinikára. Ilyen esetbe mennyit illik adni a szüléskor? Mikor kell odaadni?
2019. dec. 9. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
20%

Illik az orvostól megkérdezni, hogy mennyit szokott kapni. Ha nem mond semmit akkor megpróbálnám kinyomozni a magánrendelését és azt 10x. Ha azt sem találod akkor vidéken szerintem 80 és 120+ között bárhol lehet a díjazása, pénztárcafüggő.

A legtöbben szerintem varratszedésnél adják oda de én pl gátvédelemmel szültem varratok nélkül, így az orvos egyik látogatása alkalmával adtam oda amikor senki sem látta.

2019. dec. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Ahogy az első mondta. Annyit fűznék hozzá, hogy akinél én szültem, annak az a szokása, hogy mikor a zárójelentést odaadja, félre hív. Mond még egy par tanácsot, recepteket ad... Stb és mikor végzett, oda lehet adni a pénzt
2019. dec. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha ingyenesre jártál akkor biztos hogy van orvosod? Nem csak egy emberhez jártál végig? Ez nem jelenti azt hogy fel is fogadtad.
2019. dec. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Körzetileg nem hozzá tartoznék , és legutóbbi terhes gondozáson megkérdeztem , hogy a szüléskor ott lesz e számíthatok e rá . Sokat van távol ,keveset van bent a klinikán már, de ha úgy alakul a szülés akkor mindenképp ott lesz ezt mondta.
2019. dec. 9. 18:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezzel nincs felfogadva. Ha úgy jön ki akkr ott lesz ha nem hát nem. Ha felfogadod akkor meg az éjszaka közepén is ugrik.
2019. dec. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem igazaból nem is baj nem ragaszkodok hozzá mindenképp . Megvagyok elédve persze 100% ig eddig mindennel , de ha nemtud bejönni az sem okoz nagy gondot . Akkor ha úgy alakul és ott lesz 100e ft körül szokás adni? :)
2019. dec. 9. 18:28
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy alakul, én adnék neki max 50et. Nem fogadott orvos.
2019. dec. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!