Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pécsiek! Szülés levezetéséért...

Pécsiek! Szülés levezetéséért mennyi hálapénzt illik adni?

Figyelt kérdés

SZTK alapon fogok járni terhesgondozásra a körzetembe, és az ottani orvost szeretném felkérni majd a szülés levezetésére is. Még bőven van idő, mert még csak nemrégen tudom, hogy babát várok, de előre szeretnék kalkulálni, hogy mekkora az az összeg, amivel biztosan nem sértem meg. Senkit nem ismerek, aki a magánrendelésére járna, ezért azt sem tudom, hogy ott mennyibe kerül egy vizsgálat (mert azt szokták mondani, hogy annak a tízszerese biztosan nem túl alacsony összeg).


Minden válasznak örülnék. Hánzli János doktor úrról van szó egyébként.


2013. febr. 21. 17:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!

Ez egy állat! És durva. Meg oltári bunkó is! Semennyi pénzért nem lesz kedves, vagy odafigyelő!

2013. febr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Én utólag szeretném adni a hálapénzt, tehát nem is várom, hogy a pénzért legyen velem kedves vagy odafigyelő az orvos. Azt szeretném utólag megköszönni majd, hogy külön bejön hozzám, amikor szülök.


Tudom, nagyon sokan rossz véleménnyel vannak róla. Hosszú történet, de nekem más a véleményem róla, bár nem kismamaként, de orvosként már megismertem őt, ezért döntöttem el, hogy nem is fogok variálni, és terhesgondozásra is maradok nála a körzetben.

2013. febr. 21. 17:48
 3/22 anonim ***** válasza:
Azt a pasit csak mészárosként ismerem. Voltam nála, Ő lett volna a körzetim. Egy állat. Vagy jelentkezz át egy másik címre hogy ne hozzá tartozz vagy keress magán dokit. A ti érdeketekben!!!
2013. febr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Mészáros? Mi tud történni egy vizsgálat alkalmával, ami ilyen reakciókat vált ki? Ömlik a vér? De komolyan....


Nem csak arról van szó, hogy ahogy bizonyos orvosokat egyszercsak "felkapnak", isteníteni kezdik őket és divatosak, és akkor az ő nevükkel van tele minden fórum, amelyekben azért ugyanúgy megbújnak a negatív tapasztalatok is, úgy más orvosok neve pedig a jól irányzott netes futótűzben ellenkező módon használódik el?


Azért kérdezem csak ezt, mert régről ellenkezőek a tapasztalataim. Mi történt tulajdonképpen, ha nem titok?

2013. febr. 21. 17:54
 5/22 anonim ***** válasza:
Jó, ezek szerint más is ilyennek ismeri. Három ismerősömből három váltott orvost, mert maga a pokol ez az ember.
2013. febr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Most már tényleg kezdek kíváncsi lenni....
2013. febr. 21. 17:55
 7/22 anonim ***** válasza:
Engem pusztán durván vizsgált meg, és egy kis szisszenésre leordította a fejemet, hogy "ez nem fájhat". Képes volt a kérdésemre, miszerint jól működik-e nálam a fogamzásgátló annyit mondani, hogy "majd meglátjuk". Ja, b.szd meg, azért szedem, mert nem akarok terhes lenni még. Aztán volt olyan, hogy két embert hívott be, és képzeld el, hogy amikor annyit mondott, hogy "lehet jönni", akkor én és egy másik félpucér nő egymásba ütközve jöttünk elő. Volt olyan eset, amikor tőle kellett receptet kérnem, mert nem volt ott az orvosom, és üvöltözött, hogy neki még nincs munkaideje. Aha, 50 perce kezdődött akkor már, és 45 perce ültem kint, mert nem jöhetett ki az asszisztense.
2013. febr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Amikor két embert hívott be, az nem az UH volt az SZTK rendelőben? Mert ott ez volt a szokás egy időben, most nem tudom, hogy van, mert a kilinkán voltam a legutóbbi alkalmakkor. DE mindenki kettesével hívta a betegeket, az egyik öltözött, a másikat épp vizsgálták, felháborító volt!


Na de bent a rendelésén csak nem két nő ment be abba az egyetlen picike öltözőbe egyszerre?

2013. febr. 21. 18:02
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes.Én nem ismertem ezt az embert,de karácsony első napján ő volt az ügyeletes,mikor bementünk,mert vérezni kezdtem.Sajnos a baba nem maradt meg,de velem teljesen normális volt,nem fájt a vizsgálat.Semmi negatívumot nem tudok felhozni.Lehet ez egyszeri véletlen eset volt.
2013. febr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
18.24-es hozzászóló: köszönöm, hogy ezt is leírtad. És nagyon sajnálom, ami akkor történt. Ilyenkor nem lehet vigasztalót mondani, sajnos magam is átéltem évekkel ezelőtt:(
2013. febr. 21. 18:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!