Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti milyen pózban, hogyan...

Ti milyen pózban, hogyan vajúdtatok? Mit ajánlotok, mi segített mint "természetes fájdalomcsillapítás"?

Figyelt kérdés
2019. dec. 9. 22:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kádban ülve elviselhetőbb volt. Közben a pocakomra folyattam a vizet. A szülésznő felállított az ágy mellé, ekkor már kb 16 órája vajúdtam, de elaludtam a fájások között és jobban fájt mint fekve. Elismerésem aki a brutál fájások alatt sétálgat!

Második szülésnél fájásgyengeséggel (0 fájás) mentünk a műtőbe.

2019. dec. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 khniki ***** válasza:
Mindenkinek más segít. Amikor már nem bírtam feküdni, álltam bordásfalra támaszkodva. Nekem így volt a legelviselhetőbb. A fitneszlabdán ezerszeresére nőtt a fájdalom, de van, akinek meg az a jó.
2019. dec. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem a sétálás segített. Kb 6 órája voltak fájásaim, amikor mondtam a szülésznőnek, hogy engedjen ki, mert megőrülök. Fél óra szünetet kaptam, nagyon jót tett. A végén guggoltam az ágy szélén. A labda nekem sem segített sokat, a fekvés meg egyenesen kegyetlen volt.
2019. dec. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönök minden tapasztalatot 😊
2019. dec. 10. 12:34
 15/16 anonim ***** válasza:
Elsővel fekve, mert méhszájérlelő zselét kaptam, a másodikkal, fekve, ülve, állva, de java részt állva, járkálva.
2019. dec. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy ha nem vagy nem csak fekszel, akkor az gyorsítja a dolgokat.Nekem a kádas vajúdás mégjobban beindította a fájásokat.
2019. dec. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!