Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek milyen volt a jósló...

Kinek milyen volt a jósló fájás és mikor?

Figyelt kérdés
36 hetes és 5 napos vagyok. Az éjszaka, kétszer ébredtem meg hasfájásra nem volt valami durva de elég kellemetlen de ahogy forgolodtam el múlt. Ez lehetett jósló?

2019. dec. 12. 07:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen ez már az.
2019. dec. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm erre lehet alapozni hogy mennyi idő múlva jön? :) bocsi csak első Baba
2019. dec. 12. 07:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos szerintem nem.
2019. dec. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg ma reggel óta 2 volt székelési ingerem aztán semmi nem lett belőle csak úgy éreztem
2019. dec. 12. 08:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez lehet jósló. Viszont a szülés idejét ebből nem lehet megjósolni. Az első fiammal csak 39+3 naposan volt az első jóslóm, és másnap megszületett. A másodiknál 37 hetesen kezdődött, egy nap úgy éreztem meg is születik aznap, annyira olyan érzésem volt, aztán mégis kivárt majd a 40. hetig. Mindkettő fiú.
2019. dec. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 khniki ***** válasza:
Nekem nem is volt egyáltalán.
2019. dec. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem max elvétve par. Két terhessegem/ szulesem volt. Mindkettovel fajassal indult. Az elsőnél voltak kemenyedesek a vége felé, a masodiknal az sem. Lehet sztem bármi. Meg olyan is, hogy a baba nyom valamit, vagy jósló. Azért még neked jobb ha nem siet az a babóca.
2019. dec. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!