Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléskor mit kell vigyen...

Szüléskor mit kell vigyen magával az apuka?

Figyelt kérdés
Már becsomagoltam, én volnék az anyuka. :) De tapasztalatokra volna szükségem, hogy az apának mit illik vinnie? Papucs, enni-innivaló, papírok, ott tud kórházi gúnyát venni, eddig ok. Más egyéb?
2019. dec. 15. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem másra nincs szükség.
2019. dec. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Esetleg egy telefon töltő, ha elhúzódnak a dolog. ( család megnyugtatásra, hírközlésre persze nem candy crashezni gondoltam :)
2019. dec. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
:D :D Tuti ezerrel nyomogatja majd zavarában, de köszi a tippet!!!
2019. dec. 15. 17:58
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Telefon, pénztárca, kp, boríték 😉
2019. dec. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk a kórházi tuha pont 2-szersnnyi volt mint a patikában, plusz éjjel körülményes lett volna a kórházban.


Más nem kell a felsoroltakon felül

2019. dec. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Apró pénz.... Ha kávézik és hosszú az éjszaka :D

Amúgy a gunyat jobb gyógyszerarbol venni.... Az ott van kéznél nemmeg szaladgálni az automatahoz meg jajj milyen méret is kell.

Gyors és könnyű szülést neked 😘

2019. dec. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én raktam be kényelmes pólót meg melegítőnadragot az apás öltözet alá
2019. dec. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!!! 😄 Ma megyünk is venni gúnyát. 😁 Minden más pipa!

És köszi, mi is bízunk benne, hogy könnyű lesz. 😊

2019. dec. 16. 07:47
 9/12 khniki ***** válasza:
52%
Az én férjem végigjátszotta telefonon a vajudást. Segíteni ugysem tudott, halálra unta volna magát. :D
2019. dec. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem úgy beindult a szülés hogy gondolkodni se volt idő hogy mit hozzon be :D munkából futott be reggel. Igazából telefonon kívül másra neki nem volt szüksége :) enni se bírt olyan izgatott volt :) a telefont is két dologra használtuk a fájások mérésére és hogy körbetelefonáljon :D
2019. dec. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!