Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen tapasztalatotok van...

Izabella220 kérdése:

Milyen tapasztalatotok van akik Nyíregyen szültek, ha volt orvosotok, ki volt, és megvoltatok vele elégedve így utólag?

Figyelt kérdés
2020. jan. 3. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt orvosom. Dr Kovács Róbert. Vele meg voltam elégedve most is hozzá járok terhesgondozásra. A kórházzal és a csecsemősökkel nem voltam elégedett... előre félek a következő szülésemtől...
2020. jan. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem volt fogadott dokim. Soha többet nem fogok Nyíregyen szülni.. Inkább nem szülök sohatöbbé. A csecsemősök a legnagyobb szemétládák voltak a földön.. Tőlük mocskosabb és lekezelőbb emberrel még nem találkoztam.. 2019. március.
2020. jan. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is végigbőgtem az 5 napot bent... pokrócok nagyon... és ha a férjem megszólta még nekik állt feljebb... gusztustalan ami ott megy bent... rettenetesen megnehezítik a friss anyukák életét...
2020. jan. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!