Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az mitől lehet, hogy a méhlepé...

Az mitől lehet, hogy a méhlepényem szülésnél nagyon picike volt, és a magzatvizem szinte nulla?

Figyelt kérdés
2008. nov. 19. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
A magzatviz tulajdonképpen a baba vizelete. Ezt issza és üriti folyamatosan. Nincs gond a veséjével?
2008. nov. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Ezt hogy érted, mert pisil rendesen.Szerinted vigyem el vhova megnézetni?

2008. nov. 20. 21:26
 3/3 anonim ***** válasza:
A méhlepény nagysága emberenként válltozó,esetleg összezsugorodott mert a baba felélte a hónapok alatt.Nekem 33hetesen 40hétnek megfelelő volt az állaga és magzatvizem sem volt szinte semmi.Nekem azt mondta a főorvos hogy a baba mindent felélt mert nem volt neki mivel táplálkoznia a saját vizeletével és "székletével"táplálkozott.Sűrgős császárral magszűltem 1490grammal,most 4 éves makk egészséges kisfiú.Ne ijjedj meg ha valami probléma lett volna már tudnál rólla.
2008. nov. 22. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!