Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy ötös skálán hányásra...

Egy ötös skálán hányásra értékeléd a szülés/császármetszés fájdalmait?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülye kérdés, és nagyon megosztó ez a téma, de nagyon kíváncsi vagyok, hogy kinek - milyen tapasztalatai vannak "1-5ig" ( 5 a legfájdalmasabb).

2020. jan. 8. 12:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

A műtét altatásban történt így 0.

Mikor felébresztettek 3,amikor fel kellett állnom 5. Kicsi a fájdalomküszöböm de életemben nem éreztem még olyan fájdalmat.

2020. jan. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Csaszarmetszes nem fáj.

Utánna fáj ahogy kimegy az érzéstelenítő.

Az kB 8as (nekem...) az első 1 2 nap.

Utánna 5.majd ha kiszedtek a varratot kB 3as.

2020. jan. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Császár: műtét alatt: 4 (nem hatott jól a gerincérzéstelenítésem.

Az őrzőben, műtét után: 2/3 (ha szóltam, mindig adtak infúzióban fájdalomcsillapítót.)

Ha fel kellett kelni, a szoptatások alatti méhösszehúzódások, az oxytocinos injekciók után: 4/5.

Pisiléskor: 5-ből legalább 8; az brutálisan fájt, az első pár napban sírva pisiltem.

Otthon, 1 héttel a műtét után: 1/2, időnként 3, ha sokat emelgettem a kicsit, és nem tudtam megpihenni.

2020. jan. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Császár: 1-2 között, utána lévő napokkal együtt.

Nekem ennél durvább beavatkozásaim voltak, a császár nem volt túl fájdalmas, de van akinek nagyon fáj.

2020. jan. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
2 hüvelyi szülésem volt:az első 5-ös, úgy nyomták ki belőlem a babát:( Nagyon fájt a gátmetszés helye szülés után, csúnyán gyógyult. Második szülés :3-mas, gátvédelemmel, szuper ügyeletes orvossal és szülésznővel. Gyors felépüléssel.
2020. jan. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

1.szülés hüvelyi: 5

2.szülés császár: 3

2020. jan. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Önmagában 4


Amire számítottam ahhoz képest 3.



Hüvelyi szülés.


Utána semmi

2020. jan. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 khniki ***** válasza:
Vajúdás 4-5, kitolás 1.
2020. jan. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Császár 4.5 Nagyon fájt utána, plusz durva migrénem is lett, és 3. nap már hajnalig mászkálnom kellett a babával, mert a magzatszurok eltávozása extra fájdalmas volt neki szűk popsi miatt :((


Szóval szenvedés volt. Nagyon rosszul reagáltam az érzéstelenítőre, oxigénhiányom volt utána órákig, le voltam kékülve az őrzőben..

Szóval extra gyenge voltam (a férjemhez nem bírtam kimenni.)

Talán ezért viseltem nagyon rosszul.

2020. jan. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!