Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules utan magas libido?

Szules utan magas libido?

Figyelt kérdés

Alig egy hete volt csaszarom, de kb ugy erzem magam, mint masodik trimeszterben. Mindenhol azt olvasom, hogy epp szules utan ep az ellenkezoje tortenik. Miert lehet ez? Valaki hasonlo cipoben?

Kemeny 6 hetem lesz... :(


2020. jan. 22. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Csak a behatolás tilos, más nem. 😉 Simogatással mi 2 hetet bírtunk, amint megállt a lochia, visszamentünk kamaszba.

Mind a 4 terhességem alatt és után is brutál libidóm van/volt, nem tudok elég fáradt lenni ahhoz, hogy az alvást válasszam, pedig kicsi a korkülönbség a gyerekek között (a legnagyobb 6 éves, a legkisebb 1).

2020. jan. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Az a durva h nekem is így volt, viszont a hormonok hatására tiszta száraz voltam..ez persze csak 6 hét után derült ki mennyire..


Nah ezt kombinációt képzeld el...


Mi is szexeltünk behatolás nélkül egyébként

2020. jan. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Az első 2 hétben nekem is volt kedvem, de a 6.ra elmúlt és egy év alatt se jött vissza. Mondjuk én a terhesség alatt sem tudtam szexelni.
2020. jan. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szüles után 6 nappal mehettünk haza, hát én már akkor is kívántam a férjem


Első 6 hétben mi is csak pettingeltünk, persze nekem nagyon lightos simi volt csak :) Szerencsére nagy fájdalom nem volt, bár az első hónapban szinte csak misszionárius pózban csináltuk mert különben folyt a tejem összevissza :))


Most 5 hónapos a lányom és visszaallt a szüles előtti rendszer, heti 3-4 alkalom van. (szüles előtt, a terhesség alatt is volt szex)

2020. jan. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!