Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Alacsony tesztoszteron szinted...

Alacsony tesztoszteron szinted és magas prolaktin szinted van vagy volt? Alacsony libidó? Hogyan boldogultál? Mi volt a megoldás?

Figyelt kérdés
Csak férfiak írjanak!
2019. márc. 18. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez felveti a hipofízis adenóma gyanúját. Ilyenkor sella MRI-t kell csináltatni.
2019. márc. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem egyelőre a bromocriptin bevállt. Nagyon jókat szexelek tőle. Holnap megyek újra beméretni a hormonokat, jövőhéten pedig MRI-re.
2019. márc. 27. 12:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudok segíteni küld el a hormom ertekeket és meglátjuk
2019. márc. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

5 mm-es elviekben a daganatom. Egyébként minden ép.

Most, hogy ez már a Bromo hatására ment vissza 5 mm-re vagy sem, azt már sosem tudjuk meg.

Úgy tudom, csak egy cm fölött műtenek. Jól érzem magam, sportolok, szexelek. Aludni nem annyira tudok, de nem számít. Majd megyek megint vérvételre.

2019. ápr. 11. 12:29
 5/5 A kérdező kommentje:
A prolaktinom helyreállt, a tesztóm még nem. (Bár a duplája lett) A következő vérvételről újra beszámolok. MR-re nem tudom mikor megyek legközelebb.
2019. jún. 12. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!