Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Alacsony tesztoszteron szinted és magas prolaktin szinted van vagy volt? Alacsony libidó? Hogyan boldogultál? Mi volt a megoldás?

Csak férfiak írjanak!

márc. 18. 12:28  Privát üzenet  

A válaszok
Ez felveti a hipofízis adenóma gyanúját. Ilyenkor sella MRI-t kell csináltatni.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont márc. 18. 22:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nekem egyelőre a bromocriptin bevállt. Nagyon jókat szexelek tőle. Holnap megyek újra beméretni a hormonokat, jövőhéten pedig MRI-re.

# 2/5Időpont márc. 27. 12:38 Privát üzenet
Tudok segíteni küld el a hormom ertekeket és meglátjuk

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont márc. 31. 22:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

5 mm-es elviekben a daganatom. Egyébként minden ép.

Most, hogy ez már a Bromo hatására ment vissza 5 mm-re vagy sem, azt már sosem tudjuk meg.

Úgy tudom, csak egy cm fölött műtenek. Jól érzem magam, sportolok, szexelek. Aludni nem annyira tudok, de nem számít. Majd megyek megint vérvételre.

# 4/5Időpont ápr. 11. 12:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A prolaktinom helyreállt, a tesztóm még nem. (Bár a duplája lett) A következő vérvételről újra beszámolok. MR-re nem tudom mikor megyek legközelebb.

# 5/5Időpont jún. 12. 07:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nagyon rosszak a hormonszintjeim? 17 éves múltam és egyáltalán nem menstruálok.
Mire utal ha a prolaktin szintem magas 46,5 ng/ml (értékhatár: 5-35ng/ml)?
Volt valakinek a prolaktin szintje magasabb? Mik a tapasztalatok?
Ciklus 17. napján progeszteron szintem 1,3 nmol/L Tesztoszteron 2,4nmol/L TSH 3.847mIU/L Kortizol 321,8 nmol/L Prolaktin 351,3 mIU/L . Szerintetek?
Alacsonyabb tesztoszteron és magas prolaktin szinttel hova kell mennem?
Magas lett a vérképemben a prolaktin és a tesztoszteron hormon. Az orvos azt mondta, hogy ez még nem olyan mértékű, amire gyógyszerrel be kell avatkozni, mert azt nem szeretne....

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!