Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha két szülés között sok idő...

Ha két szülés között sok idő telik el, akkor az tényleg olyan, mintha két első szülés lenne?

Figyelt kérdés
Vagy azért emlékszik a test akkor is, hogy mit kell csinálni? Akkoris hamarabb lezajlik a tágulási szakasz? Nalam 7 év lesz a kettő között.

2020. jan. 23. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél 12 órát vajúdtam a kórházban. Másodiknál 5 órát, abból majdnem kettőt itthon. Nekem nem volt olyan fájdalmas, mint az első. A nagyobbik fiam 4200 gramm 55 cm volt, a kicsi most született 56 cm és 4650 gramm. Mindkettő spontán hüvelyi szülés volt.
2020. jan. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 4 év volt a kettő között. Az elsőnél majdnem 2 napig vajúdtam, mire elfolyt a magzatvíz, utána viszont felgyorsultak az események, és 3 óra múlva megszületett a lányunk. A fiúnkkal itthon vajúdtam majdnem egy napot, de egyáltalán nem volt vészes. Nem éreztem erősnek a fájásokat. Miután a víz elment kb. 3 és fél óra telt el, de abból az utolsó másfél volt csak kemény. Egyáltalán nem viselt meg, és nagyon gyorsan helyrejöttem utána. Szóval nekem pozitív élmény volt az elsőhöz képest.
2020. jan. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1,5 év volt a kettő között és a második sokkal fájdalmasabb, hosszabb volt, bár pozitívabb szuleselmeny volt
2020. jan. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 8év telt el két szülés közt. Az első korházba indulástól amig a babámat a kezembe adták másfél óra volt. A második... kis magzatviz szivárgás reggel.. fájásgyengeség-oxitoxin ~~pokoli fájdalmak~~ csak este 9kor született meg a fiam...

pedig úton útfélen azt hallottam a második könnyebb lesz, szóval én nagyon nyugodt voltam. :D

mint ahogy minden terhesség úgy minden szülés más! :)

Könnyű szülést kívánok Neked!

2020. jan. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Oxitocin* bocsánat
2020. jan. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5 év 9 hónap van a 2 kozt. Mindkettő 7 ora alatt megvolt, de a nagy konnyen szuletett, alig fájt, a második pedig borzalmas volt.
2020. jan. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8 év különbség, de nem volt az utolsó olyan, mintha első lett volna.
2020. jan. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!