Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van köztetek olyan, aki 40-en...

Van köztetek olyan, aki 40-en túl (42-43 évesen) szülte az első gyermekét, aki természetes úton fogant és egészséges is?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nagyon kíváncsi vagyok. A kérdésemre szeretnék választ kapni és megkérek mindenkit, hogy ne ítélkezzen/szóljon le engem, vagy a hozzám hasonló élethelyzetben lévőket.

Tudom a tipikus megbélyegző mondatokat, de szerintem a legtöbb nő nem karrierépítés, vagy egoizmus miatt nem szült még 40 évesen, hanem azért, mert nem találta meg a megfelelő, megbízható férfit.

Válaszaitokat nagyon köszönöm előre is!



2020. jan. 17. 19:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Kollégám neje idén lesz 43/44 , februárra van kiírva
2020. jan. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Gratulálok, kedves második, hogy nem fogtad fel a kérdésem egyszerű lényegét. Vagy direkt veszekedni akarsz.. Minden jót!

Köszönöm, kedves első!

2020. jan. 17. 19:59
 3/26 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom, hogy miért kell azonnal okoskodni, és még vissza is jönni beszólni, amikor a kérdésben világosan megfogalmazta a kérdező, hogy mi az, amit NEM kér. Aki ennek ellenére mindenképpen a világ tudtára akarja adni, hogy nála a bölcsek köve, annak nyilván valami baja van a saját életével, ami helyett inkább a máséval foglalkozik, és emiatt én őszintén sajnálom őt, hiszen nem csak, hogy problémája van, hanem még le is leplezi itt magát anélkül, hogy tudná. Nem lehet túl kellemes.

Ami a kérdést illeti, az unokatestvérem felesége 50 évesen szült egészséges kisfiút, és mindannyian jól vannak, az anyuka dolgozik, utazik, boldog kis családot alkotnak a férjével és a kicsivel.

2020. jan. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%

40 éves voltam amikor teherbe estem.

Tíz évig próbálkoztunk, az első 5 évben még spontán, utána próbálkoztunk gyógyszeres kezelésekkel, lombikkal, míg végül úgy ítélte az orvos hogy meddő vagyok. 35 éves koromban úgy voltam vele hogy nem bírok ki több csalódást, vetélést. Feladtuk.

Amikor egyszer csak a semmiből rosszulléteim lettek, nem tippeltem babára. A munkatársaim győzködtek. Végül csináltam egy tesztet és sokként ért a két csík.

Tudtam hogy már nem vagyok fiatal de úgy gondoltam csak van oka hogy ennyi sok év után végre sikerült.

Zavartalan, boldog várandosságom volt.

Már betöltöttem a 41-et mikor megszületett a kisfiam. Már 4 éves, egészséges, csodálatos kislegény.

Persze van hogy elszomorodom ha a koromra gondolok, de mindig meg győzőm magam hogy minden rendben lesz.

2020. jan. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%

Ennyi erővel egy 25 éves fiatal anyát is érhet baleset, betegség ami miatt nem tudja felnevelni a gyerekét!

Én 42 vagyok (3 gyerek anyukája) és bíztatnálak, hogy ha több nem is de 1 gyereket vállalj!

Sok sikert hozzá, mielőbbi pozitív tesztet kívánok! 😊

2020. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%
Nekem apukám volt 41 amikor születtem, most lenne 72 ha élne, semmi hátránya nem volt soha a korának. Szerintem elég nagy probléma ha a gyereket az zavarja hogy hány éves az anyja/apja. Én 30 évesen szültem az elsőt, tesóm 38 éves meg simán el tudom képzelni hogy akár4-5 év múlva szüljön. De akar magamról is. Ha egészséges vagy szerintem nem lehet baj.
2020. jan. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
80%
A családban van olyan aki 42 évesen szülte az első gyermekét, az apa 60 éves.
2020. jan. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
30%
Engem nem erdekel ki mikor hány gyereket szül, csak az szomorít el, hogy egyre többen tartják normálisnak a kései (40 feletti) gyerekvállalást.
2020. jan. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
69%
#10, és miért ne lenne normális?
2020. jan. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
45%
Mindenki maga dönti el mikor vállal gyermeket ,sokan írják ilyenkor találják meg a megfelelő párt hozzá , én pedig ilyenkor megkérdezném nem e esetleg az előtte lévő jelöltek nem akartak éppen az adott személytől babát ? Még nem rossz ez az életkor majd mikor 50+ még az alsó tagozat viszi a gyerekét na az már gáz !
2020. jan. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!