Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan, hogy indítják a...

Van olyan, hogy indítják a szülést, mert a kismama nehezen bírja már?

Figyelt kérdés

Elkezdett a vérnyomásom ingadozni, nem megy 135/87 fölé, de néha meg 110/65, és semmi különösebb oka.

Nagyon vizes vagyok, próbálok rengeteget inni, felpolcolni a végtagjaim (a kezem csúnyább, mint a lábam) vizeletben elvileg nincs fehérje, de ezt én itthon nem tudom ellenőrizni.

A házimunka ami egész eddig meg se kottyant, úgy bedagasztja az említett végtagokat, hogy fáj, a hasam hozzám képest óriási, én picike vagyok.

Éjjel szinte semmit nem alszom, néha vizelési inger (gyakran fals, csak a baba nyomja), néha a magzatmozgás olyan erős, hogy fáj szinte, néha a jóslók miatt, vagy az ödéma zavar, vagy ezek összessége. Nappal alszom picit, pár órát, de nagyon kevés. Nem merek kávézni a vérnyomás miatt, így csak kóválygok itt egész nap és aggódok, hogy a babának ez így jó-e. Valószínűleg neki igen, de én egy roncs vagyok, 4 hete ez megy.

38.hét van most, 3.baba. Az előzőekkel nem volt ilyen.

NST lesz holnap, szólni fogok erről, de mire számítsak?

Az UHn múlt héten a lepény megfelelő volt, flowmetria jó, méhszáj 2100.


2020. jan. 26. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez nem kényelmi kérdés. -bírod, nem -bírod, ha nincs egészségügyi indikáció, nem indítják meg a szülést.
2020. jan. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Ha nincs egészségügyi ok,nem indítják meg hamarabb a szülést, a vérnyomásod teljesen rendben van, már csak 2 hét van,kitartás!!!!
2020. jan. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom én megindittatni :) csak eleve ugy keszulok akkor, ha ilyen lehetseges.
2020. jan. 26. 12:10
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nincs ilyen, pedig en szenvedtem nagyon amikor mozgott a baby, óriási volt es nagyon tudott fájni amikor mozgott 😅
2020. jan. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ninncs ilyen.
2020. jan. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nst-n a baba vérnyomása is magas volt és az enyém 180, plusz 3 nappal kiírt dátum után voltam, és nem indítottak meg, csak befektettek, akkor téged sem fognak. Igaz másnap nekem beindult a szülés.
2020. jan. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szülés előtt 3 nappal vesegörcsöm volt, ami nem szűnt meg, folyamatosan fájt. Bent feküdtem a kórházban, majd belepusztultam, de különösebben nem goglalkoztak vele, csak vért vettek. A szülés maga a megváltás volt. Természetesen szültem, 4250 gramm 55 cm-rel született. A tesónál sem volt kérdés, 42. hétben indult magától 4850 gramm 56 cm spontán szülés volt ez is. Bár az én orvosom csak ha nagyon vészhelyzet van akkor császároz. Szóval az én fájdalomküszöböm stb. nem érdekelte.
2020. jan. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó hetekben csak egy 39es papucsot tudtam az amúgy 36/37-es lábamra venni, abban jártam NST-kre márciusban 🤪 alig vártam, hogy kibújjon de 41.héten szültem akkor csak azért mert a doktor "megpiszkált" kitartás lassan kint lesz :)
2020. jan. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!