Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg muszáj holnap a...

Tényleg muszáj holnap a császármetszés nekem?

Figyelt kérdés

39 hetes terhes vagyok, a baba harántfekvésben van, azt mondta az orvosom hogy holnap reggel csm., ma már haza sem engedtek a kórházból.

Ez tényleg muszáj ilyenkor? Azt mondja már nem fog megfordulni vagy ha megpróbál, kilyukadhat a magzatburok.

Igaza lehet? Nem akarom megkérdőjelezni az orvosom, de kíváncsi vagyok másnak volt e ilyen. Tehát ilyenkor én el se utasíthatom a császárt?


2020. jan. 30. 19:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
Dehogy kell! Kérd meg a férjed, hogy vigyen be ugrálókötelet. Használd, és szülj természetesen! (A hülyék kedvéért: csak vicceltem.)
2020. jan. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
A harantfekvésnél tenyleg nem lehet hüvelyi szülés. Es igen, feszíti ebben a pózban a burkot. Nekem is így feküdt, de megfordult már a 32. Héten.
2020. jan. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Elutasíthatod,de befordulni már nem biztos, hogy befog,ilyenkor már nem nagyon szoktak. Viszont akkor gáz van,ha megindul a szülés és nem jól fekszik. Császáros voltam csak éppen sürgősségi és szörnyű volt. Inkább egy programozott császár,mint egy olyan,ahol az életetek a tét,mert arra nem tudsz felkészülni és sokkal rosszabb.
2020. jan. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%

Nem. Szerintem nem indokolt.


Béla. 56 éves. Hobbialkoholista szobafestő.

2020. jan. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem, nem muszáj. Csak, ha számít a gyerek élete... 🤷‍♀️
2020. jan. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
22%
Igen igaz. Szerinted labbal hogy jonne ki elore?
2020. jan. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%
Előző, nem farfekvésest írt a kérdező, hanem haránt. Farfekvésest meg lehet szülni simán, haránt nem valószínű, régen rengeteg gyerek halt meg szülés közben aki harántfekvéses volt.
2020. jan. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%
Végülis ő csak egy orvos, honnan is tudhatná, mit kell ilyenkor tenni 🤷🏻‍♀️
2020. jan. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%

Hát ilyenkor már nem fog befordulni. Szerinted hogy jönne ki keresztben?

Örülj inkább hogy nem sürgősségi császár és fel tudsz rá készülni fejben.

Nekem sürgősségi volt és eléggé megviselt lelkileg

2020. jan. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%

Nekem 4080al volt harántos a fiam. Az orvos szerint életveszélyes lett volna, ha megindul magától a szülés.

A külső fordításnál leválhat a lepény. Magától pedig nem tud, nincs már helye. Keresztbe nem fér ki. Tehát muszáj. Ha egészséges babát akarsz.

2020. jan. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!