Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg muszáj holnap a...

Tényleg muszáj holnap a császármetszés nekem?

Figyelt kérdés

39 hetes terhes vagyok, a baba harántfekvésben van, azt mondta az orvosom hogy holnap reggel csm., ma már haza sem engedtek a kórházból.

Ez tényleg muszáj ilyenkor? Azt mondja már nem fog megfordulni vagy ha megpróbál, kilyukadhat a magzatburok.

Igaza lehet? Nem akarom megkérdőjelezni az orvosom, de kíváncsi vagyok másnak volt e ilyen. Tehát ilyenkor én el se utasíthatom a császárt?


2020. jan. 30. 19:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Harántfekvésben van a pocidba a baba, azaz pont keresztben. Úgy meg nem lehet megszülni:( Így marad a császármetszés a te és a babád egészsége miatt!Kitartás, holnap már együtt lehetsz a babáddal:)
2020. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos igen.
2020. jan. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig nem forgolódott, már nem is fog.


Külső fordítással biztonsággal nagyon kevesen foglalkoznak, arról le is késtél, mert kb a 37. Hétig vállalja a hozzáértő is.../ perzse csak megfelelő környezetben, ha pattan a burok lehessen császározni:



Úgyh marad a p.cs.

2020. jan. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
88%
KB a gyerek életét menti meg, ha kiveszi, tehát sztem kibirod.
2020. jan. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
94%
Fel a fejjel. A csm is szülés, nemcsak a hüvelyi. Oké, lehet nehezebb lesz regenerálódni, de a harántfekvés tényleg egy császárindok. Könnyű felépülést.
2020. jan. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
18%
Haràntfekvèsnèl indokolt a csàszàr, arra viszont ràkèrdeznèk a helyedben, hogy van-e orvosi indoka annak, hogy vajúdni sem akar hagyni. Lehet, hogy csak kenyelmi okbòl vàlasztanà ő az időpontot, ha màr 100% a csàszàr akkor csinàlhassa mikor neki kènyelmes, de lehet logikus indoka , hogy mièrt most, pl. nem megfelelő flowmetria eredmèny. Ha vajúdni hagy, akkor a felszabaduló hormonok segìtik a tejelvàlasztàst ès a babànak a kinti èlethez valò alkalmazkodàsàt. Ha van türelme kivàrni, hogy magàtòl meginduljon a szülèsed, elèg lenne akkor csàszàrozni, mikor màr vajùdtàl valamennyit.
2020. jan. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Közrejátszik az is, hogy 180/115 volt tegnap a vérnyomásom egész nap, ma valamivel lentebb van.
2020. jan. 31. 08:43
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a vérnyomás az ok az időpontra. :) Jó babázást :)
2020. jan. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Mi lett vegul?
2020. febr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen,fesziti a burkot,mar 37.heten be szoktak fektetni,aki harantos. Ha megindul es a baba karja vagy a koldokzsinor eloreesik,nagy baj lehet. Szoval indokolt.
2020. febr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!