Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ezért vissza lehet kérni a pénzt?

Ezért vissza lehet kérni a pénzt?

Figyelt kérdés
Jan 27. én született a kislányom, nemrég (Jan 25.-én) amikor már tudtok hogy bármelyik pillanatban szülhetek bementünk a kórházba. Még 1 héttel ezelőtt kibéreltünk egy fizetős úgymond VIP. szülőszobát hogy megfelelőek legyenek a körülmények. Két személyeset. Mikor beköltöztem még nem volt semmi probléma viszont másnap beraktak mellém egy roma nőt aki természetesen semmit sem fizetett érte mondván hogy nincs hely máshol.Innenetől egy percet sem tudtam pihenni volt amikor az egész családja bejött legalább 6an voltak bent és ott hangoskodtak. Miután megszületett a pici és odaadták a kezembe akkor is épp a tévét nézték semmi tekintettel nem voltak ránk. Egy napja már hazamentünk, de ez nem hagy nyugodni hogy én kifizetten 15.000 forintot ők meg egy fillért sem fizettek és még nem is voltek tekintettel ránk. Ilyen esetben vissza lehet kérni a pénzt?

2020. febr. 4. 14:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Biztos hogy nem tudod ilyen miatt vissza kérni.
2020. febr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
Azért fizettél, hogy kétszemélyes szobába rakjanak és ne hatszemélyesbe. Ha nincs máshol hely, be fognak melléd rakni valaki mást, mert nem azért fizettél, hogy egy kétszemélyes szobában ne legyen veled senki. Nem lehet visszakérni a pénzt.
2020. febr. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
2-es: pontosan tudom hogy miért fizettem de úgy gondoltam hogy mondjuk ojat rakjanak be mellém aki szintén fizetett. És mondjuk nem ordítozik mellettem.
2020. febr. 4. 14:14
 4/24 A kérdező kommentje:
olyat
2020. febr. 4. 14:15
 5/24 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem igazad van.Én vissza követelném,hisz nem azt kaptad amiért fizettél (nyugalmat).A másik fele meg hogy azt gondolná az ember,h.egy fizetős helyen nem lesz putri szobatársa,hisz azért fizetsz a külon szobáért.
2020. febr. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, amúgy tökre megértelek. Nagyon rossz lehetett. De ez sajnos szerencse kérdése... ha nincs máshol hely, mit csináljanak vele? Lehet, hogy folyamatosan máshova pakolgatták az embereket, és szó szerint az utolsó hely veled volt a szobában, és pont ez a modortalan nő volt az. Nem tudom, csak találgatok. Nagyon sajnálom. De biztos vagyok benne, hogy nem kérheted vissza a pénzt.
2020. febr. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy kiakasztó, hogy a rokonok bejárkálhatnak... :/
2020. febr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
74%
Én megértelek kérdező, biztosan én csapkodnám az asztalt a pénzem miatt, viszont nem hiszem, hogy visszakapod. Szívás de ilyen világit élünk :/
2020. febr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%
Megpróbálhatod, de nem látok rá esélyt. Ha nics hely máshol, akkor nincs hely. Az meg már diszkriminációnam minősül, ha azt mondják, hogy Julis te putris vagy, nem mehetsz a 2 ágyasba. Ezt nem vállalja be a kórház.
2020. febr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%
Én inkább azért tennék bejelentést a kórházban, hogy miért volt látogató??? Főleg ebben az influenzás szezonban. Meg b...cus, mi az, hogy ott van a család, lehet épp szoptatnál vagy aludnál. elég szomorú, hogy vip szobában is ez lehetséges. De alapban megtiltanám, ki lehet bírni azt a pár napot, hogy csak üvegen keresztül nézik a babát, idegen ne legyen a szobába!! Szerencsére a klinikán ahol én voltam ilyen nem lehetett, senki nem léphetett be a folyosó ajtón. Nyugalom volt a szobákban, sőt a vip szobából a csaj már átjött a mi szobánkba a babával, mert iszonyúan unatkozott. ez így rendben van, csak anyák és babáknak szabadna lenni a gyerekágyas részlegesn.
2020. febr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!