Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Volt már valaki hasonló...

Volt már valaki hasonló helyzetben? Vissza kell nekem utalniuk a pénzt?

Figyelt kérdés
1 évvel ezelőtt kaptam egy papírt az iskolában, hogy a az egyik vendég étkezést az én gyermekem kapja, de se dátum semmi nem volt rajta így nem tudtam hogy ez meddig tart.Abban a hónapban nem fizettem, de a következő hónapban már kaptam a papírt a teljes összegről mennyit kell átutalnom, ez azóta is így történt utaltam minden hónapban a teljes összeget , gondoltam akkor 1 hónapra kaptuk a vendég étkezést.De a tegnapi napon kaptam 1 levelet az iskolából, hogy november 1-től megszűnik az ingyen étkezése.Nem is kellett volna fizetnem eddig, vissza kapom azt a pénzt amit 1 év alatt fizettem, mivel ugye gondolom az államtól is felvették ezt a pénzt meg tőlem is.
2017. okt. 7. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van nyoma annak,hogy fizettel akkor igen. De menj be az iskola titkarsagara,es ott biztos mondjak majd,hogy mi annak a menete.
2017. okt. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem így lesz.Nem az iskolához tarztozik a fizetés, utalni kell, de hétfön telefonálni fogok.
2017. okt. 7. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!